ARAZKHABAR.IR

تشکیل هیأت‌های اجرایی حوزه‌های انتخاباتی آذربایجان غربی


تشکیل هیأت‌های اجرایی حوزه‌های انتخاباتی آذربایجان غربی آراز خبر- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و رئیس ستاد انتخابات استان از تشکیل هیأت‌های اجرایی ۴۹ حوزه اصلی و فرعی انتخاباتی استان خبر داد.

رضا ابراهیمی چهارشنبه شب در هفتمین جلسه ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به آغاز نام نویسی الکترونیکی داوطلبان انتخابات مجلس از امروز پنجشنبه افزود: در راستای برگزاری هرچه بهتر و مطابق زمان بندی انجام شده، هیأت‌های اجرایی ۴۹ حوزه اصلی و فرعی انتخاباتی استان تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس دوازدهم تا سوم آبان به صورت تمام الکترونیک ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات قانونمند با مشارکت حداکثری مردم در آذربایجان غربی اندیشیده شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم بی طرفی مجریان انتخابات، اظهار کرد: صیانت از آرای مردم به عنوان یک امانت مهم، اصلی اساسی است و در برگزاری انتخابات باید بیش از هر چیز رضای خداوند متعال را در نظر بگیریم.

ابراهیمی ادامه داد: شعب اخذ رأی را با توجه به آمار و وضعیت شعب در دوره‌های گذشته به خوبی باید آسیب‌شناسی شوند و اطلاعات لازم را در سامانه جامع انتخابات بارگذاری کنند تا در زمان برگزاری انتخابات از بروز هر گونه مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

در این جلسه رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات و تعدادی از فرمانداران نیز گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را ارائه کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/27 07:36 ق.ظ | دفعات بازدید: 3101 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot