ARAZKHABAR.IR

تشویق دانش‌آموزان به مسئله محوری موجب پیشرفت مستمر کشور می‌شود


تشویق دانش‌آموزان به مسئله محوری موجب پیشرفت مستمر کشور می‌شود آراز خبر- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان‌غربی گفت: آموزش و پرورش می‌تواند با تشویق دانش‌آموزان به مسئله محوری، پیشرفت مستمر کشور را تثبیت کند.

 ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان‌غربی در آئین زنگ پژوهش این استان اظهار داشت: هفته پژوهش بهانه‌ای برای یادآوری اهمیت تحقیق در جامعه است.

وی افزود: کشور ما در طول قرون و اعصار مولد فرهنگ و تمدن بوده و انقلاب اسلامی ایران تنها دگرگونیِ ساختار ها نبود بلکه انقلابی معرفتی برای به ظهور رساندن ماهیت اصلی ما بود.

ذوالفقاری تصریح کرد: علم و پژوهش دارای مختصاتی است که می‌تواند یک تمدن را شکل داده و موجب پیشتازی کشور در عرصه علوم شود.

وی تصریح کرد: سهم ما در میدان‌داریِ رتبه‌های پژوهشی و علمی بسیار بالا بوده و امروز صدای زنگ پژوهش کشور در سطح افکار عمومی به صدا درآمده و اهمیت آن در آموزش و پرورش گسترده‌تر، پررنگ‌تر و تاثیرگذارتر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان‌غربی اذعان کرد: اندیشه‌ورزی و پژوهش و تمرین و ممارست در آموزش و پرورش، منتج به برداشت بهترین میوه‌های علمی خواهد شد؛ چرا که آموزش و پرورش می‌تواند پیشرفت مستمر کشور را با تشویق دانش آموزان به مسئله محوری، تثبیت کند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/13 10:33 ق.ظ | دفعات بازدید: 2986 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot