ARAZKHABAR.IR

تشدید نظارت بر روند تولید، توزیع و فروش اقلام سلامت محور در استان


تشدید نظارت بر روند تولید، توزیع و فروش اقلام سلامت محور در استان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: نظارت و بازرسی بر روند تولید،توزیع و فروش اقلام سلامت محور با دستور مقام عالی استان تشدید شده است.

به گزارش آرازخبر، بهنام شهدی در حاشیه بازدید از یک شرکت پخش کننده اقلام بهداشتی و ضدعفونی با تاکید بر اینکه در بازدید از برخی داروخانه های سطح شهر ارومیه، روند مطلوب فراوانی اقلام ضدعفونی از جمله محلول و ژل مشهود بود اظهارداشت: با توجه به ممنوعیت خروج الکل تولیدی استان و نیز ظرفیت های موجود به لحاظ بهره مندی از محلول های ضد عفونی مشکلی در استان وجود ندارد و در مراحل مختلف با توجه به اعلام نیاز داروخانه ها توزیع انجام می شود و در بحث دستکش هم توزیع خوبی انجام گرفته و مشکل حادی وجود ندارد.

شهدی با بیان اینکه کمیته اقتصادی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا جزئیات تهیه و توزیع اقلام ضدعفونی را رصد می کند گفت: هماهنگی های خوبی در بین دستگاه های متولی وجود دارد و این وحدت رویه موجب شده تا مشکل خاصی در خصوص اقلام سلامت محور وجود نداشته باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار به تولید لباس های بیمارستانی و ماسک در استان نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به احساس مسئولیتی که گروه های مردمی، واحد های تولیدی و خیرین در تولید اقلام بهداشتی دارند، این تولیدات باید با نظارت و تایید شبکه بهداشتی تولید و توزیع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره اینکه برای جلوگیری از هر گونه کم کاری در امر تهیه و فروش اقلام سلامت محور بازرسی ها با جدیت اجرا می شود، گفت: نظارت و بازرسی بر روند تولید،توزیع و فروش اقلام سلامت محور با دستور مقام عالی استان تشدید شده است.تاریخ: 1399/01/04 10:16 ق.ظ | دفعات بازدید: 3514 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot