ARAZKHABAR.IR

تردد روان جاده ای با وجود بارش برف در حوزه شهرستان ارومیه


تردد روان جاده ای با وجود بارش برف در حوزه شهرستان ارومیه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه گفت: با وجود بارش برف در حوزه شهرستان ارومیه با تلاش راهداران کلیه محورهای این شهرستان باز و تردد روان در آن برقرار است.

به گزارش آرازخبر، صادق حبیب زاده با بیان اینکه کلیه محورهای شهرستان ارومیه باز است، اظهارداشت: با وجود بارندگی از ابتدای امروز همه راههای شریانی و اصلی این شهرستان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه درحال حاضر راهداران در تمامی جاده ها و محورهای مواصلاتی و نیز گردنه های برف گیر حضور دارند، اضافه کرد: اكيپهاي راهداري با تجهيزات كامل از نخستين ساعات شروع بارش، كار برفروبي جاده ها و محورها را آغاز كردند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه ادامه داد: با تلاش شبانه روزي عوامل راهداري شهرستان ارومیه در حال حاضر كليه محورهاي مواصلاتي اصلی باز و استمرار بارش ها موجب شده است تا عملیات برفروبی در محورها به دفعات تکرار شود.

حبیب زاده یادآور شد: رانندگان برای تردد در مسیرها به ویژه گردنه ها و نقاط برف گیر از لباس گرم ،پتو،جیره غذایی و زنجیرچرخ استفاده کنند و پیش از آغاز سفر با استفاده از سامانه 141 از وضعیت جاده ها اطلاع یافته و در طول سفر نیز در صورت بروز مشکل با راهداران و پلیس راه هماهنگی کامل داشته باشند.


برچسب ها: راهداری برف تردد

تاریخ: 1398/10/23 12:46 ب.ظ | دفعات بازدید: 6912 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot