ARAZKHABAR.IR

تردد در جاده‌های آذربایجان‌غربی جریان دارد


تردد در جاده‌های آذربایجان‌غربی جریان دارد آراز خبر-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: تردد در جاده‌های استان با وجود بارش برف به ویژه در مسیرهای شمالی و مرکزی برقرار است.

 ایرج دست‌نشان روز شنبه در این زمینه افزود: بارش برف در حال حاضر در همه مسیرهای شهرستان اشنویه، جاده پیرانشهر به تمرچین و تمام مسیرهای شمال آذربایجان غربی ادامه دارد.

وی اضافه کرد: البته بدون زنجیرچرخ، از تردد خودروها در مسیرهای برف گیر جلوگیری می‌شود.

دست نشان اظهار کرد: رانندگان باید با اطمینان از ایمنی وسایل نقلیه اقدام به سفر در هوای برفی امروز در جاده‌های آذربایجان غربی کرده و از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی ادامه داد: از شب گذشته راهداران در حال بازگشایی ۵۰ محور روستایی سراسر استان هستند که تاکنون راه ۲۰ روستا بازگشایی شده و بازگشایی مسیر مابقی آنها نیز که به دلیل بارش‌های مکرر برف و کولاک به صورت مستمر مسدود می‌شود، بی وقفه در حال انجام است.

دست نشان گفت: سامانه ۱۴۱ به منظور ارائه آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی استان به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و کاربران جاده‌ای می‌توانند به منظور اطلاع از وضعیت محورهای مواصلاتی استان از این سامانه استفاده یا با این شماره تلفن تماس بگیرند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/11/07 11:35 ق.ظ | دفعات بازدید: 3265 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot