ARAZKHABAR.IR

تجمع 2 هزاری نفری دانش آکزوان ارومیه ای در حمایت از مردم مظلوم غزه


تجمع 2 هزاری نفری دانش آکزوان ارومیه ای در حمایت از مردم مظلوم غزه آراز خبر-  همزمان با هفته بسیج دانش آموزی دو هزار دانش آموز با اجتماع در ارومیه ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه جنایات رژیم غاصب اسراییل را محکوم کردند.

 ۲ هزار دانش‌آموز ارومیه‌ای روز دوشنبه همزمان با روز نوجوان و هفته بسیج دانش‌آموزی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه اقدامات استکبار جهانی و صهیونیست‌ها را در کشتار مردم غزه محکوم کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی در اجتماع این دانش آموزان که با عنوان پرچم‌داران گام دوم انقلاب برگزار شد، گفت: حضور دانش آموزان در این اجتماع عظیم نشان از روحیه انقلابی نوجوانان و نسل جدید دارد.

علی مطهری با اشاره به اینکه یاد و نام شهدای غزه برای ما مقدس است، اضافه کرد: ما در سنگر تعلیم و تربیت با شعار مرگ بر صهیونیست، حمایت قاطع از تمامی مظلومان جهان به‌ویژه مردم غزه را اعلام می‌داریم.

وی اظهار کرد: نوجوانان این خطه از کشور با حضور پرشور خود در این همایش ضد صهیونیستی، همدلی خود با شهدای هم‌سن و سال خود در غزه به جهانیان اعلام می‌دارند.

وی با اشاره به ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت گفت: تمام ساحت های سند تحول در آموزش و پرورش استان درحال اجراست و امروز آثار تربیت دینی و معنوی و فراهم بودن بستر این ساحت با حضور فعال نوجوانان در این صحنه ، به عینه مشاهده می شود.

وی اضافه کرد: امنیت امروز میهن و استقلال خود را مدیون شهدای انقلاب همچون بزرگ‌مردانی با سن کوچک نظیر " شهید فهمیده" هستیم و امیدواریم شرمنده خون پاک و مقدس شهدا نباشیم.

در این همایش که با حضور بیش از ۲ هزار نفر از دانش آموزان استان برگزار شد نوجوانان ضمن محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی شعار مرگ بر استکبار، مرگ برامریکا، مرگ بر صهیونیست کودک‌کشی و مرگ بر اسراییل سر دادند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/08 05:44 ب.ظ | دفعات بازدید: 2178 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot