ARAZKHABAR.IR

تجمع مردم ارومیه در محکومیت قتل عام مردم غزه


تجمع مردم ارومیه در محکومیت قتل عام مردم غزه آراز خبر- تجمع مردمی در محکومیت جنایت وحشیانه و حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی غزه در ارومیه برگزار شد.

در این تجمع اعتراضی مردمی با حضور اقشار مختلف مردم از ساعت ۱۶:۳٠ روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه در میدان انقلاب ارومیه آغاز شد، مردم ولایتمدار ارومیه با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی با مضمون "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا"، "فلسطین آزاد خواهد شد"،" مبارزه با آمریکا جزو اعتقادات ماست"، شعارهایی مثل "الله اکبر، خامنه ای رهبر"،" یاشاسین حزب الله"، آمریکا عدو الله"، "الموت اسرائیل " را در محکومیت اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین سر دادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی در این مراسم رژیم صهیونیستی را حیله گر و فریبکار دانست و گفت: قتل و غارت و تجاوز این رژیم از حد فراتر رفته است و اسرائیل شر مطلق است.

حجت الاسلام امامی گفت: امروز هدف ما از این تجمع این است که حماسه ای که حماس خلق کرده ارج نهیم و از مردم غزه حمایت و پشتیبانی کنیم. 

وی با بیان اینکه فلسطین برای ما بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: برای نابودی اسرائیل لحظه شماری می‌کنیم. 

همچنین در حاشیه این تجمع، غلامحسین عماری، فرماندار ارومیه در گفت و گو با ایسنا ضمن محکومیت اقدامات وحشیانه رژیم اسرائیل افزود: امروز مردم انقلابی ارومیه با حضور در این تجمع اعتراضی، انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام و از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین حمایت کردند.

وی ادامه داد: مردم ولایتمدار ارومیه همانند همیشه آماده اند هرزمان که رهبر انقلاب دستور دهند در حمایت از مردم غزه در تمامی صحنه ها حضور داشته باشند. 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/26 05:03 ب.ظ | دفعات بازدید: 3203 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot