ARAZKHABAR.IR

بیش از ۳۳هزار خانوار در آذربایجان غربی از کالا برگ الکترونیک استفاده کردند


بیش از ۳۳هزار خانوار در آذربایجان غربی از کالا برگ الکترونیک استفاده کردند آراز خبر-  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از زمان اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیک تاکنون در استان ۳۳هزار و ۶۷۰خانوار با ۴۸هزار و ۸۰۰ تراکنش تحت پوشش قرار گرفته اند.

آراز خبر-  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از زمان اجرای طرح ملی کالابرگ الکترونیک تاکنون در استان ۳۳هزار و ۶۷۰خانوار با ۴۸هزار و ۸۰۰ تراکنش تحت پوشش قرار گرفته اند.

به گزارش آرازخبر-علی دهقان،  در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، افزود: طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در استان همزمان با سراسر کشور از اسفند سال گذشته شروع شده و این طرح تمامی ۹دهک یارانه بگیر را تحت پوشش قرار می دهد.

وی با اشاره به اینکه شارژ کارت اعتباری سرپرست خانوار برای خرید ۱۱ قلم کالای اساسی مشخص شده و اول هرماه انجام می شود، تصریح کرد: در فاز جدید اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی ۲۰درصد یارانه، یارانه بگیران مددجوی بهزیستی و کمیته امداد افزایش می یابد. 

دهقان با اشاره به اینکه این طرح کاملا اختیاری است، خاطر نشان کرد: در این طرح تاکنون ۴۰۸فروشگاه زنجیره ای و ۱۴۷۷فروشگاه خرد به شبکه وصل شده اند تلاش داریم در تمامی نقاط استان و روستاها نیز سوپرمارکت های خرد به شبکه طرح ملی کالابرگ الکترونیکی وصل شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی یاد آور شد: شیر ، پنیر، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، مرغ گرم، گوشت منجمد ، قند وشکر و ماست ۱۱ قلم کالای اساسی مشخص شده هستند.

وی ادامه داد: تامین امنیت غذایی، مهار تورم، کنترل و ثبات بازار، نظارت الکترونیکی از مزیت های احرای طرح کالا برگ الکترونیکی است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/22 10:12 ق.ظ | دفعات بازدید: 3050 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot