ARAZKHABAR.IR

بهره گیری از تمامی امکانات مجموعه قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا برای مقابله با کرونا


بهره گیری از تمامی امکانات مجموعه قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا برای مقابله با کرونا فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا گفت: بایستی از تمامی ظرفیت های کادر درمانی و امکانات مجموعه قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا برای تقویت مبارزه با ویروس کرونا استفاده شود و در صورت شرایط بحرانی آماده پشتیبانی از سایر بیمارستان ها باشید.

به گزارش آرازخبر، سرتیپ دوم علی حاجیلو در جریان بازدید از آمادگی بخش های مختلف لجستیکی و درمانی بیمارستان 523 ارومیه اظهارداشت: شما پزشکان، پرستاران و کارکنان بخش درمانی نیروهای جلوئی و خط مقدم مقابله با این تهدید، و مدافعان سلامت جامعه و ارتش جمهوری اسلامی ایران هستید.
امیر حاجیلو افزود: در این بحران، شکل کار شکل جنگ گونه است و سامانه های بهداشت و درمان در خط مقدم این جنگ و عملیات قرار دارند لذا در مرحله اول سلامت شما عزیزان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 
ارشد نظامی آجا در منطقه شمالغرب تصریح کرد: ارتش به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری، در برخورد با دشمنان و معاندین، اشداء علي الكفار و در بحث امداد رسانی و مقابله با بلایای طبیعی به مصداق رحماء بينهم عمل می کند. امروز چشم امید مردم و مسئولین به ارتش جمهوری اسلامی ایران است لذا بایستی از تمامی ظرفیت های کادر درمانی و امکانات مجموعه قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا برای تقویت مبارزه با ویروس کرونا استفاده شود و در صورت شرایط بحرانی آماده پشتیبانی از سایر بیمارستان ها باشید.
سرتیپ دوم حاجیلو در بخش پایانی صحبت هایش گفت: هر اتفاق و حادثه ای که در جامعه می افتد پشت سرش زمینه برای عملیات روانی دشمنان و بدخواهان فراهم است و امروز نیز جولان دشمنان و بدخواهان نظام را در فضای مجازی شاهد هستیم که سعی در نارکارآمد جلوه دادن تلاش و زحمات مسئولین دارند که البته این طبیعت جنگ است. کار شما بسیار ارزشمند است و دشمن هرکجا کار با اهمیت باشد تمرکز دارد و برنامه دارد لذا ما بایستی مراقب تبلیغات سوء دشمن باشیم.تاریخ: 1398/12/22 12:46 ب.ظ | دفعات بازدید: 3277 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot