ARAZKHABAR.IR

برگزاری کلاس های آموزشی زبان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی بصورت آنلاین و مجازی


برگزاری کلاس های آموزشی زبان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی بصورت آنلاین و مجازی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی بصورت انلاین در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش آرازخبر، جعفر ایرانی اظهارداشت:با توجه به وضعیت پیش آمده در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در راستای حفاظت از سلامتی فراگیران جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تا برقراری کلاسها حالت عادی، کلاسهای آموزشی زبان بصورت آنلاین و مجازی جهت ارتباط با فراگیران و جبران عقب افتادگی دروس برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مزیت‌های آموزش آنلاین این است که افراد قادر هستند در هر مکانی از آموزش استفاده کنند اظهار کرد: در کلاس های آنلاین جهاددانشگاهی آذربایجان غربی امکان ضبط کردن کلاس ها و مشاهده مجدد وجود دارد و امکان نظرات خانواده‌ها بر روند تدریس مدرسین وجود دارد.
ایرانی افزود: کلاس های آموزش آنلاین طبق برنامه ریزی قبلی و اعلام برنامه به فراگیران جهاد و مدرسین هرسطح از 20 اسفند ماه در تمامی مراکز جهاددانشگاهی آذربایجان غربی با نظارت مستقیم معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان و کارشناسان آموزش شروع شد.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی ادامه داد: آموزش از طریق سایت Lms.eight.ir به صورت کاملاً رایگان برای فراگیران جهاد دانشگاهی صورت می گیرد.
ایرانی اظهار کرد: محتواهای آموزشی به صورت مجازی در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد و فیلم‌ها و مطالب آموزشی با توضیح اساتید در بستر اینترنت بارگذاری می‌شود.
وی اظهار کرد: برگزاری مجدد کلاسهای حضوری مراکز آموزشی زبان و دوره های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی تابع وضعیت و شرایط کشور و تصمیمات شورای علمی جهاد دانشگاهی و ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود که امیدواریم با بهبود شرایط موجود کلاس های حضوری مجددا برپا شود.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: حتی با بهبود شرایط و رفع خطر کرونا آموزش مجازی برای داوطلبانی که به هر دلیل امکان حضور در کلاسهای حضوری را ندارند ادامه خواهد داشت و سعی ما هم این است که هر ترم تعداد بیشتری رشته و دوره به دوره های مجازی اضافه کنیم.تاریخ: 1398/12/21 04:23 ب.ظ | دفعات بازدید: 3574 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot