ARAZKHABAR.IR

برگزاری ششمین سالگرد ارتحال مجاهد نستوه حجت‌الاسلام حسنی +عکس


برگزاری ششمین سالگرد ارتحال مجاهد نستوه حجت‌الاسلام حسنی +عکس آراز خبر- مراسم گرامیداشت ششمین سالگرد ارتحال مجاهد نستوه حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی با حضور آحاد شهروندان، مقامات، مسئولین و فرماندهان استانی و شهرستانی و همچنین فرماندهان ارتش و سپاه در منطقه شمال‌غرب کشور برگزار شد.

ششمین سالگرد رحلت حجت الاسلام شیخ غلامرضا حسنی با استقبال بی نظیر مردم، حضور فرماندهان ارشد قرارگاه‌های شمال‌غرب ارتش و سپاه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، استاندار و جمع کثیری از مقامات و فرماندهان لشکری و کشوری استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.

ششمین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار شد+عکس

در این همایش چندین هزار نفری که در مرقد مطهر مجاهد نستوه آذربایجان ترتیب یافته بود، پس از سخنرانی کوتاه فرزند ارشد مرحوم حسنی، حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه به ایراد سخنرانی در خصوص ابعاد مختلف شخصیتی مرحوم شیخ غلامرضا حسنی پرداخت.

قریشی با عرض تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان در سانحه بالگرد، با بیان اینکه مجاهد نستوه مرحوم حسنی همیشه زنده است، در وصف رشادت‌ها و فضائل این مبارز انقلابی به ایراد سخنرانی پرداخت.

ششمین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار شد+عکس

حشمت‌الله قنبری از اساتید اخلاق و سخنران کشوری نیز به‌عنوان مهمان و سخنران اصلی این مراسم نقش حسنی در ایجاد امنیت پایدار برای کشور را بی‌بدیل دانسته و بر زنده بودن اندیشه و تفکر حسنی در جامعه تأکید کرد.

این مراسم با شعرخوانی و ذکر مرثیه و نوحه‌خوانی در خصوص شهدای سانحه بالگرد ریاست جمهوری و همچنین یاد و خاطره شیخ غلامرضا حسنی به پایان رسید و حاضرین با حضور در مزار مطرح نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان‌غربی با تقدیم گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره وی را گرامی داشتند.

ششمین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار شد+عکس

ششمین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار شد+عکس

حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه فقید ارومیه پس از یک عمر مجاهدت در راه اسلام و انقلاب شامگاه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، در سن ۹۱ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و عصر سه‌شنبه یکم خرداد، ششمین سالگرد ارتحال آن مجاهد مبارز در باغ رضوان ارومیه و با حضور چندین هزار نفری شهروندان از شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی گرامی داشته شد.

ششمین سالگرد ارتحال امام جمعه سابق ارومیه برگزار شد+عکس

 


برچسب ها:

تاریخ: 1403/03/02 07:05 ق.ظ | دفعات بازدید: 2356 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot