ARAZKHABAR.IR

برگزارى اجلاسیه نماز دانش آموزی در سراسر استان


برگزارى اجلاسیه نماز دانش آموزی در سراسر استان معاون پرورشی و فرهنگى آموزش و پرورش آذربایجان غربى از برگزارى اجلاسیه نماز در تاریخ ٢٢ آبان ماه در سراسر استان خبر داد.

به گزارش آرازخبر، قدرت اله قاسمى در گردهمایی دو روزه معاونین پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش استان با اشاره به ارتباط بین فعالیت هاى مجموعه پرورشى آموزش و پرورش و جریان تربیت، اظهار داشت: رسیدن به حیات طیبه هدف نهایی سند تحول بنیادین است که تحقق این مهم نیازمند توجه به فعالیت هاى مختلف بخش پرورشى نظام تعلیم و تربیت می باشد.

قاسمى ادامه داد: امر مهم تربیت که بُعدها و بخش هاى مختلف و گوناگونی دارد یک موضوع فرآیندی و نیازمند به زمان است و متولیان این جریان باید بدون خستگی و با راهکارهاى به روز و تأثیرگزار در این راه گام بردارند.

وی به وضعیت فعلى مجموعه معاونت پرورشى اشاره کرد و یادآور شد: سیستم آموزش و پرورش همواره تغییرات مختلفى را به خود دیده و می بیند که معاونت پرورشی نیز از این قاعده مستثنی نیست بدین صورت که این مجموعه در حال حاضر از لحاظ اعتبارى سخت ترین روزهای خود را در حال گذر است.

معاون پرورشی و فرهنگى آموزش و پرورش آذربایجان غربى ادامه داد: نگاه ما به فعالیت هاى پرورشى باید یک نگاه نقادانه به گذشته و یک نگاه امیدوارانه به آینده بوده و از پتانسیل هاى موجود مجموعه بهره کافی و لازم را ببریم.

وی با تأکید بر برگزارى اجلاسیه نماز در تاریخ ٢٢ آبان ماه در سراسر استان افزود: توجه به نماز و ایجاد حس مرتبط با این فریضه الهی در دانش آموزان وظیفه ما در قبال دانش آموزان است که در این راستا اجلاسیه نماز و بانگ زیبای اذان در همه مدارس استان روز ٢٢ آبان ماه برگزار خواهد شد لذا برگزارى مطلوب و در شأن نماز این برنامه مورد تأکید و مطالبه آموزش و پرورش استان به حساب می اید.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/20 10:23 ق.ظ | دفعات بازدید: 6936 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot