ARAZKHABAR.IR

برق ۷۶ اداره دولتی پرمصرف آذربایجان غربی قطع شد


برق ۷۶ اداره دولتی پرمصرف آذربایجان غربی قطع شد آراز خبر- مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: تاکنون برق ۷۶ اداره دولتی پرمصرف در استان به دلیل عدم توجه به اخطاریه قطع شده است.

آراز خبر- مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: تاکنون برق ۷۶ اداره دولتی پرمصرف در استان به دلیل عدم توجه به اخطاریه قطع شده است.

طاهر کیامهر اظهار کرد: از یک هزار و ۵۱ اداره و دستگاه دولتی استان بازدید شده و از این تعداد برای ۶۳۸ مورد اخطاریه صادر شده است و برق ۷۶ اداره دولتی پرمصرف نیز به دلیل عدم توجه به اخطاریه قطع شده است.

وی ادامه داد: قطع برق ادارات پر مصرف در راستای جلوگیری از ایجاد خلل در خدمت رسانی به مراجعین در ساعات خارج از وقت اداری صورت می‌گیرد.

کیامهر در خصوص تغییر ساعت کار ادارات و صرفه جویی در مصرف برق نیز افزود: به دنبال تغییر ساعات کار ادارات و اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف بخش اداری از ۱۵ خردادماه ۱۴۰۲ شاهد کاهش ۱۱ مگاواتی مصرف برق در زمان پیک مصرف بخش اداری (از ساعت ۱۲ الی ۱۵) در آذربایجان غربی بودیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران تمامی ادارات ملزم به کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعات کاری نسبت به سال پایه ۱۴۰۰ و کاهش ۶۰ درصدی در ساعات غیراداری نسبت به مصرف همان روز هستند و شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با جدیت پیگیر اجرای این مصوبه از سوی ادارات استان است.

کیامهر با اشاره بر پایش و رصد مصرف برق ادارات توسط این شرکت، خاطرنشان کرد: جهت کنترل مصرف در ادارات و نهادهای دولتی، مصرف این مشترکان به صورت مستمر و مداوم از سوی شرکت توزیع نیروی برق مورد پایش و رصد قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی افزود: ادارات و دستگاه‌های اجرایی در راستای مصرف بهینه برق موظف به خاموش کردن سیستم‌های سرمایشی خود یک ساعت زودتر از ساعت خاتمه کار هستند.تاریخ: 1402/04/21 07:52 ق.ظ | دفعات بازدید: 2275 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot