ARAZKHABAR.IR

برق ۱۴ اداره دولتی پرمصرف در آذربایجان غربی قطع شد


برق ۱۴ اداره دولتی پرمصرف در آذربایجان غربی قطع شد آراز خبر-  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از قطع برق ۱۴ اداره پرمصرف استان خبرداد.

آراز خبر-  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از قطع برق ۱۴ اداره پرمصرف استان خبرداد.

طاهر کیامهر از قطع برق ۱۴ اداره دولتی پرمصرف در استان خبرداد و گفت: در راستای ابلاغ مصوبه هیئت وزیران مبنی بر لزوم کاهش مصرف برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌های اداری و دولتی سطح استان مورد سنجش قرار گرفته و به تعداد ۱۶۶ دستگاه دولتی اخطاریه صادر و برق ۱۴ اداره دولتی پرمصرف قطع شده است.

وی افزود: اداراتی که مصرف برق خود را در ساعات اداری به میزان ۳۰ درصد نسبت به مصرف سال پایه ۱۴۰۰ و در ساعات غیراداری به میزان ۶۰ درصد نسبت به ساعات اداری همان روز کاهش ندهند پس از دریافت اخطاریه در صورت ادامه برق آنها قطع خواهد شد.

کیامهر ضمن قدردانی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان که اقدام به کاهش مصرف برق کردند اعلام کرد :کوچک ترین اغماضی در برخورد با ادارات پرمصرف صورت نخواهد گرفت.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی وظیفه خدمت رسانی به یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۸۲۲ مشترک با تعرفه های خانگی، عمومی، کشاورزی و صنعتی و سایر مصارف را بر عهده دارد که از این تعداد، ۳۸ هزار و ۹۱۰ مشترک عمومی اداری است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/28 10:34 ق.ظ | دفعات بازدید: 3563 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot