ARAZKHABAR.IR

برف و باران آذربایجان‌غربی را فرا می گیرد


برف و باران آذربایجان‌غربی را فرا می گیرد آراز خبر- رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: بارش برف و باران از فردا، یکشنبه تا اواخر وقت روز دوشنبه استان را فرا می‌گیرد.

مهدی صابری  افزود: براساس آخرین نقشه های پیش یابی و با تداوم الگوی پایدار، امروز شاهد جوی آرام در استان همراه با مه و غبار صبحگاهی در نقاط مختلف بودیم.

وی با بیان اینکه از فردا /یکشنبه/ با عبور امواجی از تراز میانی جو و همچنین افزایش گرادیان خطوط فشاری در همه مناطق استان، وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان همراه با بارش های متناوب پیش بینی می شود، اضافه کرد: بارش برف و کولاک و کاهش دید در مناطق مرتفع و سردسیر هم دور از انتظار نیست.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی اظهار کرد: امروز و فردا شاهد افزایش نسبی دما خواهیم بود ولی از روز دوشنبه کاهش مجدد دماها برای استان پیش بینی می شود.

صابری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته، نقده با منفی چهار و ۱۹ درجه سانتی گراد، سردترین و در عین حال گرم ترین شهر آذربایجان غربی لقب گرفت ضمن اینکه دمای ارومیه /مرکز استان/ در این مدت بین منفی سه و مثبت ۱۵ درجه سانتی‌گراد در نوسان بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/04 10:54 ق.ظ | دفعات بازدید: 3346 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot