ARAZKHABAR.IR

بازرسی ها از بازار در ایام پایانی سال تشدید می شود


بازرسی ها از بازار در ایام پایانی سال تشدید می شود معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بر تشدید بازرسی ها از قیمت کالا و عرضه محصولات مورد نیاز مردم در بازار در ایام پایانی سال تاکید کرد.

به گزارش آرازخبر، بهنام شهدی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ایام  پایانی سال و افزایش خریدهای مردم برای عید، اظهار داشت: متاسفانه برخی از سودجویان قیمت کالاها را در بازار افزایش می دهند که ضروری است گروه های بازرسی با دقت و حساسیت بیشتری عرضه و قیمت کالاها را در بازار رصد و با متخلفان و سودجویان به شدت برخورد کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات در روزهای پایانی سال نیز گفت: کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه نیز با دقت بیشتری کنترل شود.

وی با تاکید بر اهمیت کنترل قیمت ها و عرضه کالاها در بازار تا پایان سال، افزود: جلسات ستاد تنظیم بازار با جدیدت و بصورت منسجم تا پایان سال بصورت هفتگی برگزار خواهد شد.

شهدی در ادامه با اشاره به خروج شکر از کالاهای حماتی دولت با ارز 4200 تومان، گفت: اجرای این طرح در خرداد ماه سال 99 صورت خواهد گرفت و نباید قیمت شکر و کالاهای وابسته به آن در بازار افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از تامین میوه شب عید در استان خبر داد و گفت: پرتقال لازم برای استان خریداری و در حال حمل به استان است.


برچسب ها: بازار بازرسی

تاریخ: 1398/11/23 12:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 6603 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot