ARAZKHABAR.IR

ایران قهرمان کشتی آزاد جام تختی ارومیه


ایران قهرمان کشتی آزاد جام تختی ارومیه آراز خبر-- چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی عصر جمعه با قهرمانی ایران و معرفی قهرمانان ۱۰ وزن در سالن ۶ هزار نفری ارومیه به پایان رسید.

آراز خبر-- چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی عصر جمعه با قهرمانی ایران و معرفی قهرمانان ۱۰ وزن در سالن ۶ هزار نفری ارومیه به پایان رسید.

بچهل و سومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی و مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی روزهای ۴ و ۵ خرداد ماه در سالن غدیر شهر ارومیه برگزار شد و نفرات نخست تمامی اوزان معرفی شدند.

اسامی نفرات نخست تمامی اوزان به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: احمد محمدنژاد جوان

۶۱ کیلوگرم: رضا اطری

۶۵ کیلوگرم: محمدرضا شاکری

۷۰ کیلوگرم: محمد بخشی

۷۴ کیلوگرم: یونس امامی

۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی

۹۲ کیلوگرم: محمدمبین عظیمی

۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج

۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع

در پایان و در رده بندی تیمی ایران با ۲۳۰ امتیاز قهرمان شد و آذربایجان‌غربی (تیم ملی جوانان) با ۱۳۹ امتیاز و عراق و افغانستان با ۱۰ امتیاز عناوین بعدی را کسب کردند.

نتایج کامل دیدارهای فینال و رده بندی:

۵۷ کیلوگرم:

فینال: میلاد والی زاده ۶ – احمد محمدنژاد جوان ۷

رده بندی:

ابراهیم خواری ۱۰ – مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر

علی مؤمنی ۵ – مجتبی سلطان زاده ۲

۶۱ کیلوگرم:

فینال: رضا اطری ۱۱ - محمد رمضانپور صفر

رده بندی:

شهداد خسروی ۷– علی خرمدل ۶

یاسین رضایی ۲ – داریوش حضرتقلی زاده ۱۲

۶۵ کیلوگرم:

فینال: ابراهیم الهی ۲ – محمدرضا شاکری ۹

رده بندی:

محمدعلی عموزاد ۲ – علی علیزاده ۱

آرمین حبیب زاده ۸ – کیان محمودجانلو ۹

۷۰ کیلوگرم:

فینال: علی اکبر زرودی ۱ - محمد بخشی ۲

رده بندی:

امیررضا اکبرزاده ۶ – مرتضی قیاسی ۷

رحمان رحیم پور ۵ – محمد قاسمعلی ۱

۷۴ کیلوگرم:

فینال:

یونس امامی ۶ - محمدصادق فیروزپور صفر

رده بندی:

عرفان الهی ۹ – حسن عباس پور ۱

حسین محمدآقایی ۷ - سبحان رحمانی ۲

۷۹ کیلوگرم:

فینال: علی سوادکوهی ۴ – محمد نخودی ۳

رده بندی:

سبحان یاری ۷ – محمد باقری ۱

مصطفی قیاسی (به روی تشک حاضر نشد) – عبداله شیخ اعظمی (برنده)

۸۶ کیلوگرم:

فینال: حسن یزدانی ۱۲ - هادی وفایی پور ۲

رده بندی:

سجاد غلامی ۱۵ – هانی فلاح ۸

علی منصوری ۶ – محمد برقک ۵

۹۲ کیلوگرم:

فینال: محمدمبین عظیمی ۵ – محمدجواد ابراهیمی ۲

رده بندی:

ارشک محبی ۶ (با ضربه فنی) – حسین شهبازی ۱

سبحان اصغری ۶ – محمدرضا قیاسی ۵

۹۷ کیلوگرم:

فینال: مجتبی گلیج ۳ - امیرعلی آذرپیرا ۲

رده بندی:

احمد بذری، برنده ۴ - امیرحسین فیروزپور ۴

مهدی حاجیلوئیان ۱۰ – محمد کرمی صفر

۱۲۵ کیلوگرم:

فینال: امیرحسین زارع ۸ – امیررضا معصومی صفر

رده بندی:

مصطفی طغانی ۹ – علی اکبرپور صفر

یداله محبی (به روی تشک حاضر نشد) – امین طاهری (برنده)

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

علی مؤمنی ۵ – خطاب عمر شوکت (عراق) صفر

احسان سنچولی ۱ – مجتبی سلطان زاده ۵

محسن ملکی ایلخانلار (عراق) صفر – ابراهیم خواری ۱۰

یک چهارم نهایی:

مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر – میلاد ولی زاده ۱۰

رضا مؤمنی ۴ – ابراهیم خواری ۹

احمد محمدنژاد جوان ۸ – مجتبی سلطان زاده صفر

علی مؤمنی ۷ – مهدی رحیمی ۶

نیمه نهایی:

میلاد والی زاده، برنده ۶ - ابراهیم خواری ۶

احمد محمدنژاد جوان ۸ - علی مومنی صفر

۶۱ کیلوگرم:

مقدماتی:

علی خرمدل ۱۱ – محمدرضا حسینی صفر

یک هشتم نهایی:

داریوش حضرتقلی زاده ۵ (ضربه فنی) – سعید انوری ۴

شهداد خسروی ۴ – علی قلی زادگان ۲

یاسین رضایی ۲۶ – بصیر حمیدی (افغانستان) ۱۵

علی خرمدل ۹ – عرفان جعفریان ۷

رضا اطری ۸ – عبداله ارکان (عراق) ۱

مهدی ویسی ۵ – پوریا ترکمان ۲

محمد رمضان پور ۱۲- نیما نعمتیان ۶

سینا زندی ۱۱ – سجاد صالح پور ۷

یک چهارم نهایی:

شهداد خسروی ۱۰ (ضربه فنی) مهدی ویسی ۱

یاسین رضایی ۱۱- سینا زندی صفر

محمد رمضان پور ۳- داریوش حضرتقلی زاده ۲

رضا اطری ۹ – علی خرمدل ۲

نیمه نهایی:

رضا اطری ۳ – شهداد خسروی ۱

محمد رمضان پور ۵ - یاسین رضایی ۴

شانس مجدد:

داریوش حضرتقلی زاده – ۱۴- نیما نعمتیان ۵

علی خرمدل ۹ – عبداله ارکان صبحی (عراق) ۲

۶۵ کیلوگرم:

دور مقدماتی:

محمدعلی عموزاد ۸ – امیرحسین حسن زاده ۲

ابراهیم الهی ۴ – محمد الجواد زهیر کریم (عراق) صفر

عباس امبراهیم زاده ۸ – امیرحسین شامی ۵

جواد جوادی ۳ – علی علیزاده ۵

کیان محمودجانلو ۱۲ – منهل صادقی (افغانستان) ۱

محمدرضا شاکری ۶ – داریوش ولی زاده صفر

مجید داستان ۳ – آرمین حبیب زاده ۴

یک چهارم نهایی:

پیمان بیابانی ۱ – محمدعلی عموزاد، برنده ۱

آرمین حبیب زاده ۱۵- عباس ابراهیم زاده ۴

ابراهیم الهی ۱۱- کیان محمودجانلو ۱۰

محمدرضا شاکری ۷ – علی علیزاده ۲

نیمه نهایی:

ابراهیم الهی، برنده ۸ - آرمین حبیب زاده ۸

محمدعلی عموزاد ۲ - محمدرضا شاکری ۵

شانس مجدد:

علی علیزاده ۱۰ – داریوش ولی زاده ۲

کیان محمودجانلو ۱۰- محمدالجواد زهیر کریم (عراق) صفر

۷۰ کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:

ابوالفضل حاجی پور ۱ – مرتضی قیاسی ۴

محمد قاسمعلی ۴ – سیاوش احمدزاده ۳

علی رضایی ۱۰ - زائد سلیحی (افغاذنستان) صفر

عرفان نجف نژاد صفر – محمد بخشی ۶

سجاد جوکار ۱ – رضا مقتدر ۵

رحمان رحیم پور ۶ – محمدامین ادهمی ۵

یوسف مصطفی سلمان (عراق) صفر – امیررضا اکبرزاده ۱۰

علی اکبر زرودی ۳ – امید صادقی ۱

یک چهارم نهایی:

محمد بخشی ۲- مرتضی قیاسی ۱

امیررضا اکبرزاده ۸ – رضا مقتدر صفر

رحمان رحیم پور ۱۲- علی رضایی ۸

علی اکبر زرودی ۲- محمد قاسمعلی ۱

نیمه نهایی:

علی اکبر زرودی ۲ - رحمان رحیم پور ۱

محمد بخشی ۵ - امیررضا اکبرزاده ۴

شانس مجدد:

مرتضی قیاسی ۹ – عرفان نجف نژاد ۶

محمد قاسمعلی ۴ – امید صادقی ۳

۷۴ کیلوگرم:

مقدماتی:

سبحان رحمانی ۶ – بهروز حیدری ۲

پیمان حقی کپته ۱۱- علی کریمی ۲

امیرحسین حسینی ۴ – حسین ابوذری ۱

عرفان الهی ۱۰ – سجاد چهاردلی صفر

حسین محمدآقایی ۱۳ – رومال رجبی (افغانستان) ۲

حسن عباس پور ۱۰ – قطیبه مصطفی سلمان (عراق) صفر

یک چهارم نهایی:

حسین محمدآقایی ۸ – پیمان حقی ۱

عرفان الهی ۸ – امیرحسین حسینی ۷

یونس امامی ۱۷ – سبحان رحمانی ۶

محمدصادق فیروزپور، برنده ۳- حسن عباس پور ۳

نیمه نهایی:

محمدصادق فیروزپور ۵- عرفان الهی ۲

یونس امامی ۱۱ – حسین محمدآقایی ۲

۷۹ کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:

سبحان یاری ۹ – علی غلامی ۸

علیرضا کریمی ۳ – فریبرز بابایی ۵

محمد باقری صفر – محمد نخودی ۹

محسن کوچ نژاد ۲ – هادی شرفبیانی ۳

مصطفی سلاح ماجد (عراق) ۵ - عبداله شیخ اعظمی ۱۱

فرزاد صفی جهانشهای ۵ – محمد قلعه سری، برنده ۵

محمدداود سلطانی (افغانستان) صفر – مصطفی قیاسی ۱۱

علی سوادکوهی ۶ – حسین نوروزیان صفر

یک چهارم نهایی:

مصطفی قیاسی ۵ – فریبرز بابایی ۱

سبحان یاری ۴- هادی شرفبیانی صفر

محمد نخودی ۵ – محمد قلعه سری صفر

علی سوادکوهی ۱۰- عبداله شیخ اعظمی صفر

نیمه نهایی:

محمدنخودی ۶ (ضربه فنی) - سبحان یاری صفر

علی سواد کوهی ۱۰ - مصطفی قیاسی صفر

شانس مجدد:

محمد باقری، برنده ۴- محمد قلعه سری ۴

عبداله شیخ اعظمی ۵ – حسین نوروزیان ۲

۸۶ کیلوگرم:

مقدماتی:

محمد برقک ۴ – مصطفی عبدالبسیط عبد (عراق) ۱

حمیدرضا بخشی ۵ – عزت اله کبری ۴

هانی فلاح ۱۱ – فرهاد ملک زاده (افغانستان) ۱

هومن بهزاد نژاد ۴ – محمد دهناری صفر

علی منصوری ۵ – محمدصادق سلطانی نژاد ۲

یک چهارم نهایی:

هادی وفایی پور ۱۰ - هانی فلاح صفر

سجاد غلامی ۱۱- هومن بهزادنژاد صفر

حسن یزدانی ۱۱- محمد برقک صفر

علی منصوری ۱۳- حمیدرضا بخشی ۱۰

نیمه نهایی:

حسن یزدانی ۱۱ – علی منصوری صفر

هادی وفایی پور ۹ - سجاد غلامی ۵

۹۲ کیلوگرم:

دور مقدماتی:

محمدجواد ابراهیمی ۵ – حسین شهبازی صفر

علیرضا صابریان ۲ – محمدرضا قیاسی ۵

میلاد صرمی ۱۱ – عیسی عبدالسلام عبدالوهاب (عراق) صفر

فیصل احمدی (افغانستان) ۲ – سبحان اصغری ۱۲

محمدمبین عظیمی ۱۱ – عبداله ارکان سامر (عراق) صفر

سید محمدحسین میرباغبان ۴ – علیرضا پوراسد صفر

سیدرضا هاشمی ۱ – امیررضا دلیری ۳

یک چهارم نهایی:

ارشک محبی – ۸ (ضربه فنی) – میلاد صرمی صفر

محمدجواد ابراهیمی ۷ – سید محمدحسین میرباغبان ۲

سبحان اصغری ۷ – امیررضا دلیری ۴

محمدمبین عظیمی ۱۰- محمدرضا قیاسی صفر

نیمه نهایی:

ارشک محبی ۲ - محمدجواد ابراهیمی، برنده ۲

سبحان اصغری صفر - محمدمبین عظیمی ۱۰

شانس مجدد:

حسین شهبازی ۴ – سید محمدحسین میرباغبان ۱

محمدرضا قیاسی ۱۱ – عبداله ارکان سامر (عراق)

۹۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

احمد بذری ۱۰ – سردار والی نادری (افغانستان) صفر

فرهاد بطوایی ۵ – آرمان کاظمی ۲

مهدی حاجیلوئیان ۷- دانیال شریعتی نیا ۳

علیرضا رکابی ۴ – امید کریمی ۱

امیرحسین فیروزپور ۷ – ابوالفضل بابالو ۲

مجید کرمی ۱۴- علی هانی چالوب (عراق) ۳

یک چهارم نهایی:

امیرحسین فیروزپور ۸ – فرهاد بطوائی ۱

مهدی حاجیلوئیان ۵- علیرضا رکابی ۳

امیرعلی آذرپیرا ۱۲- مجید کرمی صفر

مجتبی گلیج ۶- احمذد بذری صفر

نیمه نهایی:

مجتبی گلیج ۴ – امیرحسین فیروزپور ۱

امیرعلی آذرپیرا ۱۱ – مهدی حاجیلوئیان ۱

۱۲۵ کیلوگرم:

مقدماتی:

عرفان جعفری ۵ – امیررضا امیری صفر

مصطفی طغانی ۵ – محمد علی تبار ۱

سالار حبیبی ۱۰ – حسین نوری صفر

علی اکبرپور ۱۲ – احمد سلاح ماجد (عراق) ۲

یداله محبی ۴ – امیرعلی پولادی صفر

امیررضا معصومی ۱۰- محمد رامین رسولی (عراق) صفر

امین طاهری، برنده - مرتضی جان محمدی (حاضر نشد)

یک چهارم نهایی:

مصطفی طغانی ۴- عرفان جعفری ۲

یداله مبی ۲- سالار حبیبی صفر

امیررضا معصومی ۶ – امین طاهری ۲

امیرحسین زارع ۷ – علی اکبرپور صفر

نیمه نهایی:

امیرحسین زارع ۴- مصطفی طغانی صفر

امیررضا معصومی ۵ – یداله محبی صفر


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/05 08:42 ب.ظ | دفعات بازدید: 3424 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot