ARAZKHABAR.IR

اولویت آبرسانی به روستاهای محروم آذربایجان‌غربی است


اولویت آبرسانی به روستاهای محروم آذربایجان‌غربی است  آراز خبر-استاندار آذربایجان‌غربی گفت: شهرستان‌هایی که دارای محرومیت بیشتر هستند، در اولویت طرح‌های آب رسانی آب و فاضلاب روستایی و تخصیص اعتبار قرار داشته و در این خصوص، سقف اعتبارات رعایت شود.

محمد صادق معتمدیان امروز ۶ آبان در جلسه محرومیت‌زدایی آذربایجان‌غربی افزود: مطالعات دقیق طرح‌های آبرسانی از مبدا تا روستاهای مقصد انجام‌ شده و از اتلاف زمان و هزینه پیشگیری شود.

وی همچنین با قدردانی از روحیه جهادی قرارگاه عملیاتی حمزه سیدالشهدا (ع)و قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی( ع) در اجرای طرح های عمرانی و محرومیت زدایی آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در مناطق محروم استان نمود عینی داشته و قدردان تلاش های صورت گرفته در این خصوص هستیم.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در حوزه آب و فاضلاب و فعالیت‌های عمرانی تلاش‌ها بیشتر و شبانه روزی شود، افزود: روستاییان به ویژه در مناطق محروم باید با سرعت بیشتری از خدمات دولت سیزدهم به نحو بهینه بهره مند شوند.

معتمدیان همچنین با اشاره به حمایت دولت از اقدامات صورت گرفته در حوزه محرومیت‌زدایی، تصریح کرد: هر سدی در مسیر اجرای طرح‌های آبرسانی وجود دارد، مانع زدایی شده و پیگیری مستمر نهادهای مسئول در این راستا ضروری است.

وی با بیان اینکه برخورداری از آب شرب بهداشتی از حقوق عامه مردم و مطالبات آنان بوده، افزود: تلاش می شود با تامین سریع منابع اعتباری، تا دهه فجر بخش وسیعی از طرح ها آماده بهره برداری شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/06 04:07 ب.ظ | دفعات بازدید: 2828 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot