ARAZKHABAR.IR

انهدام باند اراذل و اوباش در ارومیه


انهدام باند اراذل و اوباش در ارومیه آراز خبر-رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی آذربایجان‌غربی از شناسایی و انهدام باند ۱۴ نفره از اراذل و اوباش در ارومیه، خبر داد.

به گزارش آراز خبر، سرهنگ محمدعلی حقوردیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: به منظور حفظ امنیت و آرامش شهروندان، ماموران عملیات پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی باند اراذل و اوباشی که سابقه جرائم متعدد را داشتند را شناسایی کردند.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، متهمان که از اراذل و اوباش سابقه دار بودند، شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان در حوالی ارومیه دستگیر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان تاکید کرد: پلیس با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی را داشته باشند، برخورد می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حقوردیان با اشاره به دستگیری تعداد ۱۴ نفر از اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: تعدادی از مردم شریف و اهالی ساکن در محل سکونت این اراذل و اوباش معروف و سابقه دار با تقدیر و تشکر، خشنودی و رضایتمندی خود را از کارکنان انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت عمومی اعلام کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/24 10:04 ق.ظ | دفعات بازدید: 3373 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot