ARAZKHABAR.IR

انبار لباس قاچاق ۵۴ میلیارد ریالی در ارومیه کشف شد


انبار لباس قاچاق ۵۴ میلیارد ریالی در ارومیه کشف شد آراز خبر- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: انبار البسه قاچاق به ارزش بیش از ۵۴ میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در ارومیه کشف شد.

سردار رحیم جهانبخش روز چهارشنبه در این خصوص اظهار کرد: در راستای مبارزه قاطع با قاچاق کالا و برخورد با سودجویان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی جامعه، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان از محل انباشت البسه قاچاق در یک باب انباری در سطح شهر ارومیه مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی قرار دادند.

وی اظهارکرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان، انبار مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی، مورد بازدید قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: در بازدید از انبار، پنج‌هزار و ۴۱۸ ثوب البسه به صورت قاچاق کشف و ضبط شد که ارزش تقریبی آن برابر اعلام کارشناسان مربوطه بیش از ۵۴میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه در این خصوص یک نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، از شهروندان خواست که در افزایش امنیت اجتماعی بیش از پیش با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت هرگونه نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/15 12:47 ب.ظ | دفعات بازدید: 2901 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot