ARAZKHABAR.IR

امنیت کامل در مرز تمرچین برقرار است


امنیت کامل در مرز تمرچین برقرار است آراز خبر- فرمانده قرارگاه حمزه(ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها‌ هستیم، گفت: با تلاش نیروهای مسلح و دولت شاهد استقرار امنیت در حد عالی در ۲ سوی مرز تمرچین هستیم.

آراز خبر- فرمانده قرارگاه حمزه(ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها‌ هستیم، گفت: با تلاش نیروهای مسلح و دولت شاهد استقرار امنیت در حد عالی در ۲ سوی مرز تمرچین هستیم.

به گزارش  آراز خبر، سردار پورجمشیدیان فرمانده قرارگاه حمزه علیه السلام سپاه صبح امروز در همایش فعالان و موکب‌داران اربعین حسینی استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و گیلان که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: امروز در سایه تلاش نیروهای مسلح، دولت و تمام ارکان نظام شاهد تحقق امنیت پایدار در مرزها و منطقه هستیم.

وی افزود: تمام مردم چه شیعه و چه سنی در هر 2 سوی مرزهای ایران و کردستان عراق عاشق اهل بیت(ع) هستند و در راه خدمت به زائران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه شهدای آذربایجان‌ غربی عنوان کرد: تمام تلاش و همت مسئولان بر مبنای ارائه خدمات مناسب به زائران در مسیر مرز تمرچین است و امیدواریم در این خصوص رضایت مردم را داشته باشیم.

وی ادامه داد: آب و هوای مناسب در مسیر مرز تمرچین یکی از عوامل اصلی در خصوص استفاده از این مرز است که با توجه به گرمای امسال می‌توان شاهد سفری امن و ایمن در این مسیر بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/13 10:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 1870 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot