ARAZKHABAR.IR

افزایش زمان نوبت دهی و فعالیت اعلام بار در محیط باز


افزایش زمان نوبت دهی و فعالیت اعلام بار در محیط باز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از افزایش زمان نوبت دهی و فعالیت اعلام بار در محیط باز و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش آرازخبر،  ارسلان شکری در دوازدهمین جلسه شورای معاونین اداره کل و‌دومین جلسه شورای معاونین با محوریت کرونا اظهارداشت: پایانه بار بعنوان مرکز استراتژیک در تامین کالاهای اساسی و سوخت بسیار با اهمیت است و تمهیدات بهداشتی لازم در جهت جلوگیری از شیوع کرونا در این پایانه بصورت ویژه در دستور کار بوده و درحال انجام است.

وی افزود: ضدعفونی مستمر محوطه، هدایت اعلام بار از فضای بسته به محیط بیرونی، ضدعفونی ناوگان هنگام ورود و خروج به پایانه بار، حضور نماینده بهداشت و فرمانداری در محل پایانه جهت انجام بهینه اقدامات بهداشتی، تب سنجی از رانندگان و افزایش زمان‌نوبت دهی مهمترین اقدامات انجام شده در اینخصوص است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اضافه کرد: این تمهیدات بصورت کامل و ویژه در پایانه های مرزی و مسافری نیز بصورت مستمر انجام می شود و در خصوص تعطیلی پایانه های مسافری تابع مصوبات شورای تامین استان و شهرستان ها هستیم.

وی تامین سلامت جانی و روانی همکاران ستادی، شهرستانی، ماشین آلات و پایانه های مرزی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا در کنار تمامی اقدامات بهداشتی نسبت به اجرای دورکاری توسط همکاران دارای شرایط دورکاری و انجام امور بصورت جانشینی برای همکارانی که شرایط دورکاری ندارند، اقدام می شود.

این مقام مسئول همچنین توجه بیش از پیش به وضعیت معیشتی همکاران را خواستار شد و عنوان کرد: در تلاش برای تامین مسکن و زمین برای همکاران فاقد زمین به شرط سبز بودن فرم (ج) هستیم همچنین همکاران نیازمند تسهیلات نیز با رایزنی های انجام شده با بانک های عامل برای دریافت تسهیلات می‌توانند از سال آتی و با گشایش ردیف های اعتباری تسهیلاتی بانک ها نسبت به دریافت معرفی نامه از اداره کل اقدام نمایند.


برچسب ها: حمل و نقل پیشگیری

تاریخ: 1398/12/22 08:47 ق.ظ | دفعات بازدید: 3826 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot