ARAZKHABAR.IR

اخلالگران بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی معرفی شدند


اخلالگران بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی معرفی شدند آراز خبر- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی گفت: ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

سید محسن حمزه‌لو اظهارکرد: همچنین تاکنون برای دو مشاور املاک به دلیل تخلفات انجام یافته با دستور دادستان مرکز استان قرار بازداشت موقت صادر شده و بررسی‌ها برای شناسایی سایر متخلفان در حال انجام است.

وی ادامه داد: در راستای بازرسی‌های انجام شده، ۲۱۲ بنگاه مشاور املاک متخلف در سطح استان شناسایی و به دلیل تخلفات عدیده پلمب شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی گفت: بنگاه‌های مشاور املاک متخلف شناسایی شده بعد از تشکیل پرونده تخلفات در شعب ویژه تعزیرات حکومتی در سطح استان، ۴۵ میلیارد ریال جریمه شدند.

حمزه‌لو افزود: در حال حاضر هفت هزار و ۱۸۰  مشاور املاک مجاز در سطح استان وجود دارد و در حال فعالیت هستند که نظارت و بازرسی ادواری از فعالیت این واحدهای صنفی در حال انجام است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان، وی ادامه داد: تاکنون سه هزار و ۴۴۶ مورد از بنگاه‌های مشاور املاک در آذربایجان‌غربی مورد بازدید قرار گرفتند و روند بازرسی‌ها با ۲۴ اکیپ ۶ نفره در سطح استان همچنان ادامه دارد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/06/26 06:23 ب.ظ | دفعات بازدید: 3023 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot