ARAZKHABAR.IR

اجرا شدن طرح جامع شهری در آذربایجان غربی ضروری است


اجرا شدن طرح جامع شهری در آذربایجان غربی ضروری است استاندار آذربایجان‌غربی یکی از زمینه‌های بروز فساد در شهر را اجرا نشدن طرح جامع شهری دانست و گفت: این طرح منجر به صیانت از بیت المال می‌شود.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،محمدصادق معتمدیان گفت: یکی از زمینه‌های بروز فساد در مجموعه مدیریت شهری اجرا نشدن طرح جامع شهری و پهنه بندی حریم‌های شهری است که زمینه را برای دلال بازی و بروز فساد فراهم می‌کند.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح جامع شهری در شهر‌های استان افزود: اجرای طرح جامع شهری قطع یقین سبب جلوگیری از تصرفات غیرقانونی خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌غربی با انتقاد از اجرانشدن طرح جامع شهری در ارومیه در سال‌های گذشته، بیان کرد: معتقدیم که به پرونده‌های فنی نباید با نگاه سیاسی توجه شود؛ در همین راستا نیز کسانی که در گذشته خللی در اجرای طرح جامع شهری ایجاد کردند، باید جوابگو باشند.

وی با اشاره به مشکلات مربوط به برخی از تعاونی‌های مسکن در آذربایجان‌غربی گفت: یکی از مباحثی که طی سال‌ها همواره مورد نارضایتی بوده، همین مشکلات تعاونی‌های مسکن است به گونه‌ای که طبق جمع بندی مرکز ارتباطات ریاست جمهوری در سفر اخیر آیت الله رییسی رییس جمهور محترم به استان، بیشترین درخواست شهروندان حل همین مشکلات تعاونی‌های مسکن بود.

معتمدیان با تاکید بر اینکه باید جمع بندی دقیقی از وضعیت تعاونی‌های مشکل دار مسکن در آذربایجان‌غربی صورت گیرد، اضافه کرد: خوشبختانه در حل این مشکل، قوه قضاییه همچون دولت، عزم جدی دارد و ما قدردان تلاش آنان هستیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/15 06:23 ق.ظ | دفعات بازدید: 2408 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot