ARAZKHABAR.IR

اتحاد و انسجام بین مردم آذربایجان‌غربی برای جهانیان الگو است


اتحاد و انسجام بین مردم آذربایجان‌غربی برای جهانیان الگو است آراز خبر- رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: اتحاد و یکپارچگی مردم استان یک الگو برای تمام جهانیان است.

ناصر عتباتی ظهر امروزدر دومین همایش سراسری هفته وحدت که در تالار وحدت ارومیه برگزار شد، افزود: سال‌هاست که مردم آذربایجان‌غربی با اتحاد و انسجام در کنار هم با مسالمت زندگی کرده‌اند و این اتحاد یک الگوی برای جهانیان است.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی رنگین کمان ادیان و اقوام و مذاهب است، تصریح کرد: این استان نماد اتحاد، وحدت، برادری تمام ادیان و مذاهب است.

عتباتی خاطر نشان کرد: امروز آنچه مورد هدف دشمن است از بین بردن این وحدت کلمه مسلمانان با انواع شیوه‌ها و توطئه است.

رئیس کل دادگستری استان اظهار کرد: امروز سیستم و بدنه قضایی، وکالتی و مشاوره استان؛ همکاران شیعه و سنی با اتحاد و انسجام یک هدف را دنبال می‌کنند و آن اجرای حق و عدالت است.

عتباتی خاطر نشان کرد: در جنگ ترکیبی سال گذشته دشمنان، مذهب و اتحاد مردم را مورد هدف قرار گرفته بودند اما با بصیرت و هوشیاری مردم استان این نقشه خنثی شد.

وی یاد آور شد: دشمنان می‌خواستند در سالگرد اغتشاشات کشور چندین نفر از علمای اهل تسنن و تشیع را ترور و ناامنی ایجاد کنند که با هوشیاری مجموعه امنیتی و انتظامی و قضایی و مردم بار دیگر مأیوس شدند.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم اتحاد و برادری را در سطح استان و کشور حفظ کنیم و وحدت مورد تاکید رهبر انقلاب را گسترش دهیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/08 10:18 ق.ظ | دفعات بازدید: 2258 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot