ARAZKHABAR.IR

آماده باش تمام دستگاه‌ها برای میزبانی از مسابقات والیبال


آماده باش تمام دستگاه‌ها برای میزبانی از مسابقات والیبال آراز خبر- فرماندار ارومیه گفت: همه اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای داشتن یک میزبانی در خور شأن استان با دستگاه‌های متولی صورت گرفته است.

آراز خبر- فرماندار ارومیه گفت: همه اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای داشتن یک میزبانی در خور شأن استان با دستگاه‌های متولی صورت گرفته است.

غلامحسین عماری با اشاره به اهمیت مسائل امنیتی در مسابقات پیش رو اظهار کرد: طی جلسات برگزار شده تمام هماهنگی‌های لازم در خصوص موضوعات انتظامی، امنیتی و ترافیکی برای میزبانی صورت گرفته است.

وی افزود: طرح‌های ترافیکی لازم برای مسیرهای منتهی به سالن‌های مسابقات به همراه محل اسکان ورزشکاران و هواداران آماده شده تا عبور و مرور در این مناطق به صورت عادی صورت گیرد.

فرماندار ارومیه خاطر نشان کرد: در خصوص مسائل امنیتی و انتظامی مناطق یاد شده هم برای رفاه حال تیم‌ها و طرفداران تدابیر لازم اتخاذ شده است.

مجوز حضور بانوان در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در ارومیه صادر شد

عماری در خصوص حضور بانوان در سالن‌های مسابقات، گفت: زیر ساخت‌های لازم اعم از جایگاه ویژه، ورودی و خروجی‌های مجزا و سرویس‌های بهداشتی در سالن‌ها آماده شده است.

وی افزود: با توجه به تاکید استاندار و فدراسیون والیبال مجوزهای لازم جهت حضور بانوان در این دوره از مسابقات صادر شده است.

وی با اشاره به بلیط فروشی الکترونیکی مسابقات، یادآور شد: این دوره از مسابقات به منظور ایجاد نظم نسبت به ورود هواداران به سالن مسابقات و همچنین جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و تضییع حق هواداران برای تماشای مسابقات والیبال بلیط فروشی تنها به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت که هر فرد می‌تواند با کد ملی خود اقدام به اخذ بلیط کند.

فرماندار شهرستان ارومیه ادامه داد: بلیط مخصوص جایگاه بانوان نیز در سایت بلیط فروشی تعبیه شده و بانوان می‌توانند با ورود به سایت برای تهیه بلیط اقدام کنند.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/24 11:20 ق.ظ | دفعات بازدید: 3089 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot