ARAZKHABAR.IR

آغاز راهپیمایی13 آبان در ارومیه همزمان با سراسر کشور


آغاز راهپیمایی13 آبان در ارومیه همزمان با سراسر کشور آراز خبر- همزمان با سالروز استکبار ستیزی راهپیمایی ۱۳ آبان همزمان سراسر کشور و آذربایجان غربی در ارومیه آغاز شد.

آیین راهپیمایی روز ۱۳ آبان امسال از ساعت ۱۰ صبح امروز به صورت همزمان در شهرستان های ۲۰ گانه آذربایجان غربی آغاز شد و اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان، دانشجویان، نوجوانان و جوانان حضور پررنگی در آن داشتند.

هزاران تن از مردم ارومیه نیز نظیر دیگر نقاط کشور و آذربایجان غربی ساعت ۱۰ صبح از میدان ولایت فقیه این شهر، راهپیمایی خود را از مسیر خیابان امام خمینی (ره) به سمت میدان انقلاب آغاز کردند.

مردم ارومیه در این راهپیمایی پرچم‌های فلسطین و حزب الله و همچنین تابلوهایی با مضمون مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا بر دست داشتند.

«وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد - ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «فلسطین پیروز است اسراییل نابود است»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «هیهات منه الذله»، «اسراییل ننگت باد آمریکا مرگت باد» و « مرگ بر اسراییل کودک کش» از جمله دیگر شعارهایی است که در راهیپیمایی امروز سر داده می شود.

جمع کثیری از مردم، مسوولان، روحانیان، ورزشکاران، دانش‌آموزان، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به همراه دانش آموزان، دانشجویان و فرهنگیان ارومیه همگام با اقصی نقاط کشور در راهپیمایی باشکوه و حماسی بار دیگر اوج خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی به منصه ظهور گذاشتند.

برنامه پایانی و اجتماع پرشور مردم ارومیه در میدان انقلاب این شهر برگزار خواهد شد.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/13 10:27 ق.ظ | دفعات بازدید: 1878 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot