ARAZKHABAR.IR

آغاز تولید ۱۰۰هزار ماسک به‌صورت روزانه در آذربایجان‌غربی به‌همت بسیج و سپاه


آغاز تولید ۱۰۰هزار ماسک به‌صورت روزانه در آذربایجان‌غربی به‌همت بسیج و سپاه جانشین سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: تولید روزانه ۱۰۰هزار عدد ماسک در آذربایجان‌غربی آغاز شد.

به گزارش آرازخبر، سردار سرتیپ‌دوم پاسدار الله‌وردی داداش‌زاده اظهار داشت: تولید روزانه 100 هزار ماسک به‌صورت روزانه در آذربایجان غربی با همت بسیج اصناف، اتاق اصناف، اتحادیه‌ خیاطان و سایر نهادهای متولی آغاز شد.

وی از همکاری دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی در این زمینه قدردانی کرد و ابراز داشت: در صورتی که اعتماد متقابل و تعامل دوسویه وجود داشته باشد می‌توان از بسیاری مشکلات با سربلندی بیرون آمد.

جانشین سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ضمن تقدیر از احساس مسئولیت واحدهای تولیدی برای ورود به این عرصه خاطرنشان کرد: در صورت همراهی فعالان بخش تولید می‌توان بازار را از نیاز موجود به اقلام بهداشتی اشباع کرد.

وی یکی از مهم‌ترین اقدامات سپاه شهدای استان، شناسایی محتکران ماسک، دستکش و اقلام شوینده عنوان کرد و اظهار داشت: در این برهه حساس یک عده ولو قلیل به‌دنبال سودجویی هستند که به‌طور قطع، سازمان‌های متولی برابر قانون با آنها رفتار خواهند کرد.


برچسب ها: ماسک سپاه و بسیج

تاریخ: 1398/12/16 03:16 ب.ظ | دفعات بازدید: 1555 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot