ARAZKHABAR.IR

آسفالت 30 کیلومتر راه روستایی شهرستان تکاب تا پایان سال در قالب طرح ابرار


آسفالت 30 کیلومتر راه روستایی شهرستان تکاب تا پایان سال در قالب طرح ابرار  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار شهرستان تکاب از آسفالت 30 کیلومتر راه روستایی این شهرستان تا پایان سال در قالب طرح ابرار خبر داد.

 به گزارش آرازخبر، ارسلان شکری در سفر یک روزه خود به شهرستان تکاب و دیدار مردمی و چهره به چهره با مردم این شهرستان در محل فرمانداری تکاب اظهارداشت: با اضافه شدن نزدیک به ۱۲ کیلومتر به سهمیه راههای روستایی شهرستان تکاب در قالب طرح ابرار ۳۰ کیلومتر از این راهها تا پایان سال مالی ۹۸ آسفالت خواهد شد.

 شکری افزود: محور راه روستایی روستای بلوز به طول ۱۰ کیلومتر و راه روستایی محور گوش خانه بالا به طول 1.600 کیلومتر از جمله محورهایی هستند که به سهمیه طرح ابرار در شهرستان تکاب افزوده می شوند و با اجرای آن شاخص برخورداری این شهرستان تا حدودی ارتقا می یابد.

 وی با اشاره به سایر محورهای روستایی که در طرح ابرار و تا انتهای سال مالی ۹۸ آسفالت میشوند، اظهار کرد: محور روستایی گوی آغاج به طول ۵ کیلومتر، محور روستایی چهار طاق به طول ۷ کیلومتر، تکمیل راه روستایی کوسه پیری به طول 2.5 کیلومتر، تکمیل راه روستایی علی آباد - نخود دره به طول 0.6 کیلومتر و تکمیل راه روستایی آسمان بلاغ به طول 2 کیلومتر از سایر پروژه های طرح ابرار شهرستان تکاب در سال مالی ۹۸ خواهد بود.

 این مقام مسئول در ادامه به بحث در مورد پروژه های لکه گیری و روکش آسفالت محور های مواصلاتی و ارتباطی شهرستان تکاب پرداخت و افزود: بالغ بر ۳۳ کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی تکاب انجام گرفته است که عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محور تکاب - کرفتو به طول ۴ کیلومتر ، تکاب - قینرجه به طول نزدیک به ۴ کیلومتر ، تکاب - بیجار به طول 7.5 کیلومتر ، تکاب - شاهین دژ به طول ۷ کیلومتر و محور تکاب - دندی به طول ۱۱ کیلومتر از جمله این محورها را شامل می شوند.

گفتنی است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در پایان این دیدار با اعطای لوح تقدیر به فرماندار شهرستان تکاب از آمادگی فرمانداری این شهرستان برای همکاری در راهداری زمستانی تقدیر کردند.تاریخ: 1398/09/04 11:56 ق.ظ | دفعات بازدید: 3060 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot