ARAZKHABAR.IR

 آذربایجان‌غربی مستعد سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌هاست


 آذربایجان‌غربی مستعد سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌هاست آراز خبر- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: آذربایجان‌غربی استانی مستعد برای توسعه زیرساخت‌ها و ‌دارای ظرفیت های ویژه برای سرمایه‌گذاری است که قرارگاه خاتم آمادگی خود را برای فعالیت در این حوزه‌ها اعلام می‌کند.

 سردار عبدالرضا عابد روز یکشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان‌غربی افزود: هدف قرارگاه خاتم، خدمت رسانی به آحاد جامعه است و هر اقدامی در راستای‌ توسعه امنیت و بهبود معیشت شهروندان باشد، ما پذیرای انجام آن هستیم.

وی اضافه کرد: قرارگاه خاتم تجهیزات مدرن بسیاری برای عمران و آبادانی در اختیار دارد و می‌تواند در زمینه طرح های مطالعاتی و طراحی پروژه و اجرا در کنار مسوولان و شهروندان در این خطه از کشور باشد.

استاندار آذربایجان غربی هم در این دیدار گفت: در سال‌های گذشته شاهد اجرای پروژه بزرگ انتقال آب در استان به عنوان یکی از بزرگ ترین پروژه های زیست محیطی غرب آسیا بودیم که به صورت موفقیت آمیز توسط این قرارگاه انجام شد.

محمدصادق معتمدیان افزود: پل سازی، احداث ابنیه و احداث راههای متعدد به ویژه در شمال آذربایجان غربی، بهره برداری از ظرفیت‌های کنونی در بخش معادن و صنایع با توجه به ظرفیت‌های مطلوب استان و بهره مندی از راه آهن نیز با همراهی قرارگاه خاتم در دستور کار برای توسعه استان است.

وی اظهار کرد: این قرارگاه فعالیت های هدفمند و با کیفیتی دارد و ما نیز برای بهره بردن از این ظرفیت، جمع بندی هایی توسط دستگاه‌های استانی داشتیم که در قالب تفاهم نامه، چارچوب‌های همکاری را تهیه و ارائه خواهیم کرد چراکه این قرارگاه از بازوان توانمند جمهوری اسلامی است.

 فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای دیدار با مسوولان استانی، افتتاح یک طرح تولیدی و یک طرح معدنی به ترتیب در ارومیه و چالدران، به آذربایجان غربی سفر کرده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/07/30 05:37 ب.ظ | دفعات بازدید: 2905 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot