ARAZKHABAR.IR

آتش سوزی در بازارچه امین نقده مهار شد


آتش سوزی در بازارچه امین نقده مهار شد آراز خبر-  فرماندار نقده گفت: آتش سوزی در بازارچه امین این شهر با حضور به موقع تیم‌های آتش نشانی کنترل و مهار شد.

آراز خبر-  فرماندار نقده گفت: آتش سوزی در بازارچه امین این شهر با حضور به موقع تیم‌های آتش نشانی کنترل و مهار شد.

محمد نوبخت یکشنبه شب افزود: ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه امشب گزارش آتش‌سوزی بازارچه امین به آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای امدادی و آتش نشانی در این مکان حضور یافته و نسبت به خاموش کردن حریق اقدام کردند.

وی بیان اینکه برای اطفای حریق از تیم‌های اتش نشانی از شهرهای اطراف نقده و پتروشیمی ارومیه استمداد شد، اظهار کرد: به علت اینکه احتمال آتش سوزی مجدد در محل یاد شده وجود داشت اقدامات لازم در محل انجام شده و نیروهای آتش نشانی در محل حضور دارند.

فرماندار نقده از مصدوم شدن ۱۲ نفر در این آتش سوزی خبر داد و یادآور شد: این افراد مالکان مغازه‌ها بودند که برای خروج برخی اقلام و کالاها وارد مغازه شده و بخاطر استنشاق گاز منواکسیدکربن مصدوم شده و توسط نیروهای امدادی تخت درمان قرار گرفتند.

نوبخت گفت: این بازارچه دارای ۸۰۰ مترمربع مساحت با ۵۰ مغازه پوشاک و مصالح ساختمانی بود و علت اولیه آتش سوزی اتصالات برق تلقی می‌شود.

فرماندار نقده با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشته‌ است، اضافه کرد: میزان خسارت‌ها بعد از حضور تیم کارشناسی بررسی و اعلام می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/04/04 11:27 ب.ظ | دفعات بازدید: 3520 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot