ARAZKHABAR.IR

۱۲ کیلومتر از محور پلدشت - مرگنلر بهسازی و روکش آسفالت می شود


۱۲ کیلومتر از محور پلدشت - مرگنلر بهسازی و روکش آسفالت می شود مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت:عملیات ۱۲ کیلومتر از پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور پلدشت - مرگنلر در دست اجراست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی به همراه جمعی از کارشناسان این اداره کل در جلسه‌هایی جداگانه با فرماندار شهرستان پلدشت و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در خصوص چگونگی تسریع برای اتمام طرح محور پلدشت - مرگنلر و رفع موانع و مشکلات پروژه مذکور گفتگو و تبادل نظر کردند.

 ارسلان شکری در این جلسات ضمن تقدیر از فرماندار پلدشت و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به جهت پیگیری مستمر پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور پلدشت - مرگنلر خواستار توجه و دقت بیشتر فنی در انجام پروژه علی الخصوص رفع مشکل اختلاف ارتفاع آن در بعضی نقاط محور با کمترین هزینه شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: فاز نخست این پروژه به طول ۱۲ کیلومتر در حال اجراست و مابقی پروژه نیز با جدیت و مساعد‌های لازم انجام خواهد شد.

فرماندار پلدشت و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز با تقدیر از اقدامات انجام گرفته بر تسریع اتمام پروژه و نقش آن در ایمنی و تردد روان اهالی منطقه تاکید کردند.

گفتنی است بعد از بحث و بررسی پروژه مذکور و توضیحات مشاورین و پیمانکار پروژه، پروژه بصورت میدانی مورد بازدید قرار گرفت.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/05/21 12:57 ب.ظ | دفعات بازدید: 80 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot