ARAZKHABAR.IR

۱۰۸ هزار دانش آموز در شبکه شاد فعالیت ندارند


۱۰۸ هزار دانش آموز در شبکه شاد فعالیت ندارند معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: از ۶۲۲ هزار دانش آموز استان ، ۱۰۸ هزار نفر در شبکه شاد فعالیت نمی کنند و به وسایل کمک آموزشی هوشمند و زیرساختهای اینترنتی دسترسی ندارند.

نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی  در شورای آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: اعضای شورای آموزش و پرورش با توجه به تکلیف و ارتباطات گسترده‌ای که در جامعه دارند، می‌توانند در این زمینه یاریگر این نهاد باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: از ۶۲۲ هزار دانش آموز استان ، ۱۰۸ هزار نفر در شبکه شاد فعالیت نمی کنند و به وسایل کمک آموزشی هوشمند و زیرساختهای اینترنتی دسترسی ندارند.

صادقی اظهار داشت: باید از توان خیّران، بخش خصوصی و شرکت‌های عمومی غیر دولتی در این راستا یاری گرفته شود و نباید اجازه داد این موضوع درکیفیت آموزش دانش آموزان محروم و کاهش انگیزه آنان به تحصیل تاثیر بگذارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی درباره ارزیابی انجام شده در زمینه عملکرد شورا‌های استانی اظهار کرد: مقاماتی که به پایش و ارزیابی عملکرد استان‌ها می‌پردازند به سه متغیر تحقق درآمدها، سیاستگذاری‌ها و عملکرد مطلوب دبیرخانه اشاره دارند و لازم است برای سال جاری در هر سه بخش تلاش و اقدامات لازم برای رسیدن به نقطه مطلوب نیز برنامه ریزی شود.

همزمان با این جلسه همایش شورا‌های آموزش و پرورش کشور با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش نیز برگزار شد که اعضای شورای آموزش و پرورش استان در این جلسه شرکت کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/10/25 12:29 ب.ظ | دفعات بازدید: 175 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot