ARAZKHABAR.IR

یک هزار و ۲۴ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است


یک هزار و ۲۴ بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی گفت : در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند در سطح آذربایجان غربی یک هزار و ۲۴ بسته نوشت افزار در اختیار این دانش آموزان قرار گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی با اشاره به حضور پرشور واقفان در حمایت از اقشار آسیب‌دیده از شیوع کرونا در استان گفت: در ۲ مرحله ماه مبارک رمضان و ماه‌های محرم و صفر، ۹ هزار و ۶۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

حجت الاسلام ناصر جوانبخت روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برای تهیه این اقلام، بیش از ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی گفت: همچنین در ایام شیوع بیماری کرونا، ۲ ماه اجاره بهای ۱۳۷ رقبه وقفی در آذربایجان غربی به مبلغ حدود ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بخشیده شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده از سوی این نهاد در ایام شیوع بیماری کرونا بیان کرد: در این مدت ۱۵۰ هزار جفت دستکش و ۵۰ هزار عدد ماسک تهیه و بین مراکز بهزیستی و دیگر مراکز خیریه توزیع شده است.

وی اظهار کرد: همچنین در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند در سطح آذربایجان غربی یک هزار و ۲۴ بسته نوشت افزار در اختیار این دانش آموزان قرار گرفته است.

 

حجت الاسلام جوانبخت در ادامه با اشاره به افزایش ۶۳ فقره ای موقوفات آذربایجان غربی طی نیمه نخست امسال ادامه داد: این استان یکی از استان های موفق طی سال جاری در ثبت وقف های جدید به شمار می رود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۴۰۰ موقوفه و بیش از ۴۰ هزار رقبه وقفی در آذربایجان غربی وجود دارد که بخش عمده آنان توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه مدیریت می شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/07/28 01:50 ب.ظ | دفعات بازدید: 236 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot