ARAZKHABAR.IR

لزوم بازگشایی بازارچه های مرزی


لزوم بازگشایی بازارچه های مرزی فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا با تأکید بر برخورد با قاچاقچیان گفت: مسئولان و نمایندگان نباید همراه دشمن باشند و سیاه نمایی کنند بلکه باید برای فعال کردن بازارچه مرزی اقدام کنند.

سردار محمدتقی اوصانلو پیش از ظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با بیا اینکه آذربایجان غربی به دلیل هم مرزی با سه کشور خارجی با تهدیدات جدی مواجه است، افزود: برخی دانسته یا ندانسته حرف‌های دشمن را تأیید می‌کنند، نمایندگان و مسئولان به جای سیاه نمایی دنبال بازگشایی بازارچه‌های مرزی باشند.

وی با بیان اینکه هشدار اصلی به ضدانقلاب و دشمنان است، یقین بدانند که هیچ نقطه‌ای از مرزهای ایران اسلامی در امان نیستند و هر جا باشند در تیررس رزمندگان هستند، اظهارکرد: ما در وهله اول به خانواده فریب خوردگان هشدار داده‌ایم که برای حفظ جان فرزندان خود تلاش کنند.

سردار اوصانلو با تاکید بر اینکه ما در منطقه کولبر نداریم، نمایندگان و مدیران حرف دشمنان را تکرار نکنند، ادامه داد: مسیرهای کولبری از سوی دولت بسته شده‌اند. آن‌هایی که به نام کولبر فعالیت دارند یا مشروبات را منتقل می‌کنند یا سلاح، همه این‌ها قاچاق است.


برچسب ها:

تاریخ: 1399/07/02 02:17 ب.ظ | دفعات بازدید: 54 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot