ARAZKHABAR.IR

شهادت نخستین مدافع سلامت در سلماس براثر کرونا


شهادت نخستین مدافع سلامت در سلماس براثر کرونا نخستین شهید مدافع سلامت با کرونا در سلماس دیشب به آسمان پرگشود.

 ولی نژاداسد، بهورز ۳۶ ساله مرکز بهداشت سلماس بعنوان نخستین شهید جبهه سلامت و مقابله با کرونا در سلماس به دیار حق شتافت.

وی پس از چندین ماه تلاش طاقت فرسا در مسیر مبارزه با کرونا حدودا سه روز قبل با علائم و آزمایش مثبت کرونا در بیمارستان خاتم الانبیای سلماس بستری شده و پس از سه روزمقاومت در برابر این ویروس منحوس، عصرگاه دیروز به فیض شهادت نایل گشت.

دکتر حمیدرضا جباری مدیر شبکه بهداشت  گفت : شهید ولی نژاد اسد یکی ازهمکاران متعهد وعاشق خدمت به مردم بود وسخت ترین کارها را درمرکزبهداشت و بیمارستان بعهده می گرفت .

جباری بیان کرد: درطول هشت ماه کرونا به صورت افتخاری در روستاهای محروم بخش مرکزی به مردم خدمت می کرد وبیماران کرونایی را به خودرو مرکزبهداشت به مراکزدرمانی می آورد و علاوه بر تلاش و ایثار در روستاها دراکثر مواقع بصورت افتخاری در بیمارستان ودربخش های مختلف بیمارستان خدمت صادقانه انجام می داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس ضمن تسلیت و تبریک شهادت این جهادگر عرصه بهداشت و سلامت به خانواده ، کادر بهداشت و درمان و مردم سلماس تصریح کرد: روزانه شاهدیم در اقصی نقاط کشورمان بعلت بی توجهی مردم به مسائل و پروتکل های بهداشتی کرونایی مدافعان نظام سلامت یکی پس از دیگری پرپر می شوند لذا از مردم عاجزانه تقاضا داریم تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی و زدن ماسک، کادر بهداشت و درمان را در مقابله با این بیماری منحوس یاری رسانند تا شاهد از دادن عزیزانمان نباشیم


برچسب ها:

تاریخ: 1399/08/01 10:28 ق.ظ | دفعات بازدید: 71 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot