ARAZKHABAR.IR

بهره برداری از ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی آذربایجان غربی


بهره برداری از ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: در دولت تدبیر و امید تا به امروز بیش از ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار آذربایجان غربی گفت: در دولت تدبیر و امید تا به امروز بیش از ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

محمد مهدی شهریاری امروز ۱۸ تیرماه در حاشیه افتتاح طرح‌های بهداشتی و درمانی در ماکو، با تاکید بر اینکه خوشبختانه منطقه آزاد ماکو از نظر شیوع بیماری کرونا ویروس در وضعیت سفید قرار دارد، افزود: تعداد کم مبتلایان به این بیماری منحوس و فوتی های حاصل از آن در منطقه نمی تواند بر واقعیت زمینه ساز بودن گسترش بیماری در این منطقه را خط بطلانی بکشد.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افتتاح ۵ بیمارستان طی سال گذشته در استان اظهار کرد: امروز نیز شاهد افتتاح ۵ طرح خدماتی بهداشتی در ماکو به همت سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و دانشگاه علوم پزشکی که با حضور بی نظیر خیرین رخداد، هستیم.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه در دولت تدبیر و امید تا به امروز بیش از ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان مورد بهره برداری قرار گرفته است، ادامه داد: زیرساخت‌های مدیریت بیماری در استان وجود دارد و جای هیچ گونه شک و شبهه ای در این خصوص وجود ندارد.برچسب ها:

تاریخ: 1399/04/19 01:04 ب.ظ | دفعات بازدید: 104 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot