ARAZKHABAR.IR

پیشرفت فیزیکی بيش از ۳۰ درصدی تعریض محور ارومیه - اشنویه


پیشرفت فیزیکی بيش از ۳۰ درصدی تعریض محور ارومیه - اشنویه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تلاش برای تحقق مطالبه بزرگ مردم شهرستان های اشنویه و ارومیه با پیشرفت مناسب طرح تعریض محور ارومیه – اشنویه خبر داد.

به گزارش آرازخبر، ارسلان شكري اظهار داشت: پروژه تعریض محور ارومیه - اشنویه با توجه به مطالبه مردم این دو شهرستان در دستور کار قرار گرفت و با آغاز عملیات اجرایی آن درحال حاضر از این طرح از کیلومتر ۳۰ تا نزدیک کیلومتر ۵۱ به کارفرمایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بالغ بر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی افزود : این پروژه به طول نزدیک به ۲۱ کیلومتر با عرض تمام شده آسفالت ۱۱ متر احداث می شود که عرض کل جاده با شانه ۱۳ متر خواهد شد. 

شکری با توجه به شرایط ویژه تعریض این محور گفت : تعریض محور شامل عملیات خاکبرداری خاکی و سنگی و ترانشه برداری ، خاکریزی و نیز تسطیح میشود که در قالب آن نیز تعداد ۴۴ دستگاه آبرو در طول مسیر احداث خواهد شد. 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تعریض محور ارومیه - اشنویه در قطعات مختلف در حال انجام و تعریض کیلومتر ۳۰ تا نزدیک ۵۱ آن بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی است، ادامه داد : این محور یکی از محورهای زیبا و گردشگری استان بوده و مسافران زیادی از آن بازدید میکنند که تعریض آن نقش بسزایی در تردد روان و ایمن و همچنین کاهش تصادفات خواهد داشت.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/08 04:17 ب.ظ | دفعات بازدید: 395 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot