ARAZKHABAR.IR

برگزاري رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس با حضور 6 هزار بسيجي در اروميه


برگزاري رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس با حضور 6 هزار بسيجي در اروميه فرمانده سپاه ارومیه گفت: رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس با حضور 6 هزار بسيجي در شهرستان اروميه روزهای پنجشنبه و جمعه نهم و دهم آبان‌ماه برگزار مي شود.

به گزارش آرازخبر، سرهنگ کریم علی‌نژاد در نشست خبري با موضوع برگزاري رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس در شهرستان اروميه اظهار داشت: رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس بسیج آذربایجان‌غربی روزهای پنجشنبه و جمعه نهم و دهم آبان‌ماه در مناطق عمومی شهرستان‌های مختلف این استان برگزار می‌شود.

وي با بيان اينكه این رزمایش در راستای ارتقای روحیه، آمادگی جسمانی و تجهیزاتی نیروها و نمایش اقتدار گردان های بیت المقدس و کوثر برگزار می‌شود، ادامه داد: ایجاد امنیت پایدار مردم‌، نمایش اقتدار و ارتقای توانمندی های دفاعی، امنیتی و افزایش توان رزم این گردان ها از دیگر اهداف این رزمایش خواهد بود.

فرمانده سپاه ارومیه شعار این رزمایش را چهل سال مردم‌یاری، امنیت و خدمت عنوان و تصريح كرد: با حضور 12 گردان بیت المقدس و دو گردان کوثر از روز پنجشنبه 9 آبان این رزمایش در مناطق تعیین شده آغاز خواهد شد.

وي با اعلام اينكه مرحله نخست این رزمایش با تجمع بسیجیان در مراکز تعیین شده از جمله حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج آغاز می‌شود و با اجرای کلاس‌های آموزشی در مراکز اردوگاهی ادامه می‌یابد، افزود: روز دوم این رزمایش نیز پس از برگزاری صبحگاه مشترک با حضور 25 گردان رزم بسيج، با حضور در نماز جمعه ادامه خواهد یافت.

فرمانده سپاه ارومیه ادامه داد: كنترل ورودی های شهر با ایجاد ایست بازرسی، حفاظت و حراست از ادارات حساس و خدمات رسان از جمله مانور نیروهای امنیتی در این رزمایش خواهد بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1398/08/08 03:43 ب.ظ | دفعات بازدید: 507 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot