ARAZKHABAR.IR

ایجاد 10866 شغل در روستاهای آذربایجان غربی  


ایجاد 10866 شغل در روستاهای آذربایجان غربی   مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 4427 طرح اشتغال روستایی با اعتبار3810 میلیارد ریال و ایجاد 10866 شغل در استان آذربایجان غربی پرداخت شده است.

به گزارش آرازخبر، رضا نقی زاده با تاکید بر اهمیت اعطای تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و سهم استان از این تسهیلات اظهار داشت: استان آذربایجان غربی در جذب اعتبارات و اجرای صحیح برنامه اشتغال روستایی و عشایری در کشور، در رده استان های برتر قرار دارد .
وی افزود: طرح اشتغال پایدار روستایی با هدف توانمندسازی روستاییان و عشایر، ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها به ویژه حاشیه شهرها، حمایت از دانش آموختگان دانشگاهی، تثبیت اشتغال پایدار، تأمین بخش مهمی از نیازهای ضروری کشور در استان‌ها و تکمیل زنجیره تولید و حمایت از واحدهای تولیدی اجرا می شود.

نقی زاده ادامه داد: این تسهیلات با نرخ سود چهار، شش و ده درصد پرداخت می‌شوند و در صورت تخطی مجری طرح ، از جمله عدم ایجاد اشتغال تعهد شده یا عدم تحقق طرح و یا کارمند بودن تسهیلات اعطایی دین بحال و یا میزان سود آن با نرخ ۱۸ درصد محاسبه خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی اعلام کرد: تاکنون 4427 طرح اشتغال روستایی با اعتبار3810 میلیارد ریال و ایجاد 10866 شغل در استان آذربایجان غربی پرداخت شده است.


برچسب ها: اشتغال روستایی

تاریخ: 1398/11/01 10:08 ق.ظ | دفعات بازدید: 520 | چاپ