ARAZKHABAR.IR

60طرح تربیت بدنی در مدارس آذربایجان غربی به بهره برداری میرسد


 60طرح تربیت بدنی در مدارس آذربایجان غربی به بهره برداری میرسد معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: مهر ماه امسال ۶۰ طرح در حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرروش استان به بهره برداری خواهد رسید.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،نادر اسدی گفت: مهر ماه امسال ۶۰ طرح در حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرروش استان شامل طرح‌های کلاس درس تربیت بدنی، مدرسه پویا و ۳۰ واحد زمین چمن مصنوعی به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه تمامی دستورالعمل‌های وزارتی مرتبط با حوزه تربیت بدنی و سلامت به مدارس استان ابلاغ شده است، افزود: تیم‌های نظارتی و بازرسی اداره کل و مناطق بر فرآیند اجرای این دستورالعمل‌ها نظارت کامل دارند.

وی افزود: در قالب پروژه مهر امسال، کلاس‌های توامندسازی معلمان تربیت بدنی و مراقبین سلامت اجرا شده است.

اسدی ادامه داد: نیاز سالن‌های ورزشی مدارس استان به تعمیر و تجهیز احصا شده و در قالب موافقت نامه بودجه‌ای به معاونت پژوهش و توسعه منابع ارسال شده است.

این مقام مسئول بیان کرد: در قالب پروژه مهر امسال، طرح مدرسه پویا برابر تفاهم نامه وزارتی اجرا و طرح کلاس درس تربیت بدنی تامین اعتبار و تجهیز شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گفت: مناطق آموزشی استان مکلف به فعالیت ۶۰۲ کانون ورزشی در طول سالتحصیلی بر اساس برش مناطق شده اند.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/06/29 06:13 ب.ظ | دفعات بازدید: 6445 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot