ARAZKHABAR.IR

17 اتاق اصناف و 233 اتحادیه بر عملکرد واحد های صنفی استان نظارت دارند


17 اتاق اصناف و 233 اتحادیه بر عملکرد واحد های صنفی استان نظارت دارند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در استان آذر بایجان غربی 104 هزار و 454 واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب 17 اتاق اصناف مشغول به فعالیت می باشند.


به گزارش آرازخبر، غلامرضا بابایی اظهار داشت: در استان آذر بایجان غربی 104 هزار و 454 واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب 17 اتاق اصناف مشغول به فعالیت می باشند.

وی با اعلام اینکه 261 هزار و 135 نفر بصورت مستقیم در واحد های صنفی استان مشغول به کار می باشند، افزود: واحد های صنفی با کمترین سرمایه گذاری بیشترین اشتغال را در کل کشور و استان آذربایجان غربی به خود اختصاص می دهند.

بابایی خاطرنشان کرد: برای ساماندهی و نظارت بهتر بر عملکرد واحد های صنفی در استان 17 اتاق اصناف و 233 اتحادیه تشکیل شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اذعان داشت: واحد های صنفی در قالب رسته های مختلف صنفی تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدماتی فنی ساماندهی شداند.

وی به وضعیت کسب و کارهای مجازی در استان اشاره کرد و گفت: در استان آذربایجان غربی 945 واحد صنفی که در فضای مجازی فعال هستند دارای اینماد می باشند.

بابایی عنوان کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری در شهرستان های ارومیه و مهاباد 76 واحد صنفی که در فضای مجازی فالیت خود را آغاز کرداند اینماد و آرم نماد اعتماد در یافت کرداند.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در پایان بیان کرد: در کل کشور 32 شرکت بازاریابی شبکه ای فعال می باشند که 8 شرکت بازاریابی شبکه ای در استان نمایندگی دارند


برچسب ها:

تاریخ: 1398/07/22 01:10 ب.ظ | دفعات بازدید: 1281 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot