ARAZKHABAR.IR

۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در ارومیه به بهره برداری رسید


۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی در ارومیه به بهره برداری رسید آراز خبر- شهردار ارومیه گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری ارومیه همزمان با هفته بسیج به بهره برداری رسید که برای آنها در مجموع ۶ هزار و ۶۴۰ میلیارد ریال هزینه شده بود.

 حسین مهدی‌زاده روز یکشنبه در آیین بهره‌برداری از طرح‌های مدیریت شهری ارومیه اظهار کرد: ساخت پل قوسی و آسفالت قسمتی از قطعه کمربندی بیرونی شهر به طول ۱.۸ کیلومتر از جمله پروژه‌هایی است که امروز به بهره‌برداری می‌رسد.

مهدی‌زاده افزود: احداث پارک در مقیاس محلی در سه محله و فاز دوم ساغلیق باغی، اجرای پروژه دفع آب‌های سطحی در خیابان طریقت و پروژه ساحل‌سازی در شهرچای نیز بخشی از این پروژه‌ها است.

شهردار ارومیه با اشاره به آسفالت ریزی و جدول‌گذاری خیابان‌های ارومیه افزود: آسفالت معابر در سطح مناطق پنج‌گانه به مساحت بیش از یک میلیون و ۶۵ هزار متر مربع، جدول‌گذاری به طول ۲۹ هزار متر و پیاده‌روسازی به میزان ۱۶هزار مترمربع از جمله پروژه‌های بهره‌برداری شهرداری ارومیه است.

ارومیه ۱۱ هزار هکتار مساحت و حدود ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد؛ این شهرستان، مرکز آذربایجان غربی، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این استان نیز به شمار می رود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/09/05 03:48 ب.ظ | دفعات بازدید: 2549 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot