ARAZKHABAR.IR

۶۳۶ واحد مسکن مهر باقیمانده آذربایجان غربی تعیین تکلیف می‌شوند


۶۳۶ واحد مسکن مهر باقیمانده آذربایجان غربی تعیین تکلیف می‌شوند آراز خبر- معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در بخش مساکن مهر استان تنها ۶۳۶ واحد باقی مانده مسکن مهر در آذربایجان‌غربی است که این واحدها نیز تا پایان امسال با همکاری اداره کل تعاون و هیات مدیره و اعضا تعاونیهای مسکن مذکور می‌تواند تعیین تکلیف شده و به اتمام برسند.

رسول عطائی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای تامین مسکن استان که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شد، افزود: مشکلی از بابت تامین زمین برای اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی وجود ندارد و روند آماده‌سازی و واگذاری اراضی با سرعت در حال پیگیری و انجام است.

عطائی افزود: ۸۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های خدماتی در  اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در سطح استان از محل منابع صندوق ملی مسکن در قالب یک سوم سهم وزارت راه و شهرسازی تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه همکاری و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان استان در اجرای طرح‌های نهضت ملی موجب تسریع در روند اجرای طرح‌های مسکن می‌شود، گفت: مسلما همکاری بین بخشی و هم‌افزایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی مربوطه موجب تسریع در روند اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن شده و این امر با جدیت دنبال می‌شود.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/08/27 08:14 ب.ظ | دفعات بازدید: 2838 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot