ARAZKHABAR.IR

۴۰۰ میلیارد تومان در کارخانه پاکدیس ارومیه سرمایه‌گذاری شد


۴۰۰ میلیارد تومان در کارخانه پاکدیس ارومیه سرمایه‌گذاری شد آراز خبر- رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: افزایش ظرفیت کارخانه پاکدیس ارومیه با ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری طی ۲ سال گذشته انجام شد.

آراز خبر- رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: افزایش ظرفیت کارخانه پاکدیس ارومیه با ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری طی ۲ سال گذشته انجام شد.

پرویز فتاح  در یک گفت وگوی خبری در ارومیه افزود: قیمت روز هزینه صرف شده برای توسعه و تجهیز این کارخانه ۸۰۰ میلیارد تومان است که با این اقدام ۵۰ درصد به ظرفیت خرید انواع میوه مورد نیاز بخش تولید کارخانه افزوده شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۷۰ هزار تن میوه از ۱۰ هزار نفر از باغداران استان خریداری شد، ادامه داد: ۱۳۰ میلیون لیتر اب میوه و کنستانتره پارسال تولید و روانه بازار شده است و طبق پیش بینی ها این رقم امسال به بیش از ۱۵۵ میلیون لیتر خواهد رسید.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی درباره همکاری در زمینه تجهیز مرکز همودیالیز سلماس گفت: ساختمان مرکز دیالیز سلماس دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی بوده که تا هفته دولت امسال پیش بینی می شود به بهره برداری برسد.

فتاح اظهار کرد: در سال گذشته برای تامین دستگاه‌های دیالیز شهرستان سلماس پنج میلیارد تومان تعهد داده بودیم که گفته شد از نظر ساختمان نواقصی دارد و پنج میلیارد تومان نیز به این مبلغ اضافه شد و تصمیم گرفته شده که این ۱۰ میلیارد تومان برای ساختمان هزینه شود.

۴۰۰ میلیارد تومان در کارخانه پاکدیس ارومیه سرمایه‌گذاری شد

وی یادآور شد: برای کمک به مرکز دیالیز بیمارستان شهیدآیت اله طالقانی ارومیه نیز ۲۰ میلیارد تومان تعهد دادیم که تجهیزات خوبی خریداری شده و امروز شاهد فعالیت این مرکز در حد یک مرکز بین المللی و مدرن و رضایت بخش هستیم.

پرویز فتاح با بیان اینکه سال گذشته مصوباتی برای آذربایجان غربی داشتیم که بخش عمده این موارد هم اکنون و در سالگرد این مصوبات عملیاتی شده است، افزود: حضور در مناطق زلزله زده خوی یکی از برنامه‌های ما در آذربایجان غربی بود که از نخستین روزهای وقوع حادثه طی تماس با استاندار آذربایجان غربی همکاری‌ها آغاز شد.

وی ادامه داد: هر چند به علت مصادف شدن با فصل زمستان کار در شهرستان خوی سخت بود ولی تمامی ایران از رهبر معظم انقلاب گرفته تا آقای رییس جمهور، هنرمندان و همه هموطنان برای بازگرداندن آرامش به این خطه پای کار بودند.

فتاح با بیان اینکه صبوری و اخلاق مردم خوی ستودنی است، اضافه کرد: طی آخرین بازدیدها آرامش خاصی در خوی حاکم است و کارها پیشرفت مطلوبی داشته ولی لازم است از بنیاد مسکن مسوولان عمرانی و استاندار آذربایجان غربی قدردانی کرد که بسیار میدانی عمل کرده‌اند.

۴۰۰ میلیارد تومان در کارخانه پاکدیس ارومیه سرمایه‌گذاری شد

وی با بیان اینکه تامین تمامی سیمان و میلگرد مصرفی منازل زلزله زدگان مسوولیتی بود که بنیاد متقبل شده بود، گفت: در ابتدا تامین سیمان و میلگرد منازل به تعداد یک هزار واحد برعهده بنیاد بود که هم اکنون به پنج هزار و ۵۰۰ واحد افزایش یافته و طبق قولی که داده شده سیمان و میلگرد و مصالح برای واحدهای تخریبی کامل و آسیب دیده تامین می‌شود.

فتاح با اشاره به اینکه بازسازی و احداث منازل بسیار مطلوب بوده است، ادامه داد: ۱۵۰ میلیارد تومان تامین مصالح برای بنیاد هزینه داشته و خدمت به مردم برای ما افتخار است.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تاکید کرد: چهار هزار و ۲۰۰ تن میلگرد و بیش از ۱۳ هزار تن میزان سیمان مصرفی بوده که ما در تامین بسیار پیش تر از سرعت بازسازی‌ها علمکرد داشتیم.


برچسب ها:

تاریخ: 1402/03/16 12:15 ب.ظ | دفعات بازدید: 3235 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot