ARAZKHABAR.IR

۳۹ هزار عدد قرص قاچاق در ارومیه کشف و ضبط شد


۳۹ هزار عدد قرص قاچاق در ارومیه کشف و ضبط شد آراز خبر- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از کشف و ضبط ۳۹ هزار عدد قرص قاچاق در ارومیه خبر داد.

حسین نجف زاده در این زمینه اظهار کرد: پرونده نگهداری خارج از ضوابط ۳۹ هزار عدد قرص شامل ۱۴۰۰۰ عدد قرص نوافن، ۱۵۰۰۰ عدد قرص ژلوفین و ۱۰۰۰۰ عدد قرص آموکسی سیلین به ارزش ۷۸۰ میلیون ریال در شعبه هشتم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت ۷۸۰ میلیون ریالی برای نگهداری خارج از ضوابط دارو خبر داد و افزود: شعبه با بررسی پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی، تخلف انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط داروهای کشف شده متهم را به پرداخت ۷۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ارزش ریالی کالاهای کشف شده محکوم کرد.

نجف زاده گفت: ماموران انتظامی شهرستان ارومیه محموله قاچاق را در بازرسی از یک واحد باربری کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

ضبط ۳۲۰ عدد مواد محترقه قاچاق

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت بیش از یک میلیارد ریالی قاچاقچی محواد محترقه خبر داد، افزود: پرونده قاچاق ۳۲۰ عدد مواد محترقه از نوع آبشار فشفشه‌ای به ارزش ۶۹۸ میلیون ریال در شعبه اول ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان مهاباد رسیدگی شد.

نجف زاده ادامه داد: شعبه با بررسی پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی، تخلف انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط مواد محترقه کشف شده متهم را به پرداخت ۶۹۸ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ارزش ریالی کالاهای کشف شده محکوم کرد.

وی اضافه کرد: همچنین شعبه متهم را به پرداخت ۶۹۸ میلیون ریال از بابت حمل کالای قاچاق و در مجموع به پرداخت یک میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

نجف زاده گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی دارلک شهرستان مهاباد محموله قاچاق را در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.


برچسب ها:

تاریخ: 1403/01/02 07:17 ب.ظ | دفعات بازدید: 2732 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot