ARAZKHABAR.IR

۲۵ هزار کامیون از پایانه مرزی پلدشت درسال جاری تردد کردند


 ۲۵ هزار کامیون از پایانه مرزی پلدشت درسال جاری تردد کردند مدیر پایانه مرزی پلدشت طی ۷ ماهه گذشته از سال جاری از از تردد نزدیک به ۲۵ هزار کامیون از پایانه مرزی پلدشت خبر داد.

گروه خبر:به گزارش آراز  خبر،دربندی مدیر پایانه مرزی پلدشت گفت: در ۷ ماهه گذشته از سالجاری نزدیک به ۱۰ هزار مسافر از طریق این پایانه مرزی تردد داشتند که این تعداد به دلیل کاهش محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا و افزایش واکسیناسیون سراسری رشد بسیار چشمگیری را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

وی افزود: در این مدت همچنین نزدیک به ۲۵ هزار کامیون شامل ورود افزون بر ۳۱۰۰ کامیون و خروج بالغ بر ۲۱ هزار و پانصد کامیون از طریق این پایانه مرزی انجام گرفت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب شاهد افزایش ۲۱۸ درصدی در تعداد کامیون‌های ورودی و افزایش ۱۷۴ درصدی در تعداد کامیون‌های خروجی بوده ایم.

این مقام مسئول ادامه داد: در ۷ ماهه گذشته از سال جاری پایانه مرزی پلدشت رشد چشمگیر ۱۳ هزار درصدی در تناژ ترانزیت خروجی (صادرات) را شاهد است بطوریکه تناژ ترانزیت خروجی از طریق این پایانه مرزی در این مدت بالغ بر ۶۹ هزار تن بوده و این درحالیکه است که تناژ ترانزیت ورودی در همین مدت ۸۹ هزارتن بود.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/08/22 07:08 ق.ظ | دفعات بازدید: 5201 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot