ARAZKHABAR.IR

کمک صد میلیون تومانی اتاق بازرگانی ارومیه به زلزله زدگان قطور خوی


کمک صد میلیون تومانی اتاق بازرگانی ارومیه به زلزله زدگان قطور خوی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه از کمک صد میلیونی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ارومیه به مناطق زلزله زده قطور در شهر خوی خبر داد.

به گزارش آرازخبر ، حسن انتظار اظهارداشت: در راستای انجام رسالت اجتماعی فعالین بخش خصوصی آذربایجان غربی اتاق ارومیه بعنوان نماینده بخش خصوصی مبلغ یک میلیارد ریال به زلزله زدگان قطور خوی اهدا نمود.

وی افزود : همواره در تمامی بحران های اجتماعی استان اتاق ارومیه بعنوان یکی از تشکل های پیشرو وارد میدان گردیده تا بتواند به رسالت اجتماعی خود عمل نماید.

انتظار با اشاره به کمک های گذشته اتاق ارومیه در بحران هایی همچون سیل و زلزله در مناطق مختلف کشور خاطرنشان کرد: در زلزله کرمانشاه اتاق ارومیه یک مدرسه شش کلاسه در مناطق زلزله زده رو با هزینه بالغ بر دویست میلیون تومان بازسازی نمود و در سیل ابتدای سال 1398 در استان لرستان کمک های نقدی و غیرنقدی به ارزش 150 میلیون تومان به این منطقه اهدا نمود و در زلزله اخیر آذربایجان شرقی نیز میلغ یک صد میلیون تومان به خانواده آسیب دیده اهدا گردید.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه ابراز داشت: تاکنون چهار مدرسه در مناطق محروم شهرهای ارومیه ، نقده و اشنویه توسط اتاق بازرگانی ساخته شده است و پنجاه دانش آموز با استعداد نیز تحت کمکهای مالی این اتاق قرار دارند.تاریخ: 1398/12/24 03:00 ب.ظ | دفعات بازدید: 4208 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot