ARAZKHABAR.IR

کلید ۸۲ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی آذربایجان‌غربی تحویل داده شد


کلید ۸۲ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی آذربایجان‌غربی تحویل داده شد آراز خبر- مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با هفته بهزیستی، ۸۲ واحد مسکونی در ۱۴ شهرستان استان در راستای خانه‌دار کردن خانواده‌های مددجوی این نهاد افتتاح شده و کلید آنها تحویل سرپرستان خانوارها شد.

آراز خبر- مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با هفته بهزیستی، ۸۲ واحد مسکونی در ۱۴ شهرستان استان در راستای خانه‌دار کردن خانواده‌های مددجوی این نهاد افتتاح شده و کلید آنها تحویل سرپرستان خانوارها شد.

پروین محمدپوری افزود: ایتام تحت پوشش، خانواده های دارای ۲ معلول و بیشتر ازجمله افرادی بودند که همزمان با هفته بهزیستی استان، منازل آنان به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی نزدیک به ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۸۱ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض و نزدیک به ۱۹ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بوده است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی ادامه داد: از کل واحدهای مسکونی افتتاحی در هفته بهزیستی امسال، شهرستان های ارومیه، تکاب، نقده، چایپاره و اشنویه بیشترین تعداد را به خود اختصاص دادند.

محمدپوری اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح، بنیاد علوی، بنیاد مسکن و خیّران در سراسر آذربایجان غربی با بهزیستی همکاری کرده اند که باید از آنان قدردانی کرد.

وی گفت: مسکن، ‌ یکی از دغدغه های مهم مددجویان بهزیستی آذربایجان‌غربی است که برای رفع این مشکل، به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم و تا خانه دار شدن همه مددجویان، سعی خود را ادامه خواهیم داد.

 


برچسب ها:

تاریخ: 1402/05/03 08:00 ق.ظ | دفعات بازدید: 2882 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot