ARAZKHABAR.IR

پایش سلامت 230 هزار نفر در ایستگاه های شمالغرب کشور


پایش سلامت 230 هزار نفر در ایستگاه های شمالغرب کشور فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا گفت: 230 هزار نفر در ایستگاههای کنترل و پایش علایم بیماری کرونا پایش شده است.

به گزارش آرازخبر، سرتیپ دوم علی حاجیلو در بازدید از ایستگاه پایش سلامت و کنترل ورودی ایستگاه شهید کلانتری ارومیه با گرامیداشت سالروز شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی اظهار داشت: قطعاً شهدا چراغ راه آینده ما هستند ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در حفظ حریم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز کشورمان و مقابله با تهدیدات امنیتی جانانه در صحنه حاضر حاضر بوده است و شهدای بسیار عزیزی را تقدیم کرده ایم.

وی ادامه داد: امروز بنا بر نیاز جامعه، در کنار حفظ آمادگی رزمی خود، برای محافظت از سلامتی جامعه لباس رزم به تن کرده و با کمک یگانهای جنگ نوین و یگانهای بهداشت و درمان در پشتیبانی از طرح های بهداشت و درمان کشورمان تا ریشه کنی کامل این بیماری در خدمت هموطنان عزیزمان خواهد بود.
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا اعلام کرد: در ادامه رزمایش پدافند زیستی لبیک یا امام خامنه ای 98، تا به امروز 62 ایستگاه کنترل و پایش بیماری کرونا و 17 پایگاه کنترل ورودی و محدویت تردد خودرویی بین در ورودی شهرهای منطقه شمالغرب با درخواست استانداران دایر کرده ایم.
وی افزود: تا ساعت 24 دیشب 230 هزار نفر در ایستگاههای کنترل و پایش علایم بیماری کرونا پایش شده است که از این تعداد 165 نفر با علائم مثبت بیماری کرونا، توسط آمبولانس های ارتش جمهوری اسلامی ایران به بیمارستان های مرجع اعزام شده اند.

حاجیلو خاطر نشان کرد: تا به امروز 950 تخت استراحتگاهی دوران نقاهت بیماری کرونایی را در 11 شهر استان شمالغرب راه اندازی کرده ایم.
ارشد نظامی ارتش در منطقه شمالغرب تصریح کرد: با بهره گیری از ظرفیت یگانهای ارتش در منطقه شمالغرب، در چهار مکان در خصوص تامین نیازمندیهای بهداشتی بیمارستان های غیر نظامی و اقلام بهداشتی مورد نیاز کارکنان پایور و وظیفه اعم از ماسک، دست کش، لباس محافظتی و گان شروع به فعالیت کرده ایم.


برچسب ها: ارتش پایش کرونا

تاریخ: 1399/01/19 05:30 ب.ظ | دفعات بازدید: 6875 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot